Reload
FL1200 2020
Starttidspunkt: fredag 6. mars 19:00
Siste oppdatering: 12. mars 2020
30. mai 16:38
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Tana

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 7 Steinar Kristensen 8/3 13:49 8/3 22:55 9h 06min 10,7 13
2 1 Harald Tunheim 8/3 14:13 8/3 23:05 8h 52min 10,9 11
3 15 Kristian Walseth 8/3 13:51 8/3 23:06 9h 15min 10,5 13
4 4 Lasse Austgarden 8/3 15:30 8/3 23:58 8h 28min 11,5 12
5 6 Petter Karlsson 8/3 16:43 9/3 00:49 8h 06min 12,0 13
6 34 Kristoffer Halvorsen 8/3 16:38 9/3 00:58 8h 20min 11,6 13
7 16 Inger-Marie Haaland 8/3 16:25 9/3 01:03 8h 38min 11,2 12
8 24 Petter Jahnsen 8/3 16:42 9/3 01:23 8h 41min 11,2 13
9 11 Ralph Johannessen 8/3 16:37 9/3 01:34 8h 57min 10,8 11
10 13 Marit Beate Kasin 8/3 17:50 9/3 02:21 8h 31min 11,4 12
11 26 Bernd Helmich 8/3 17:58 9/3 02:29 8h 31min 11,4 13
12 29 Hanna Lyrek 8/3 18:26 9/3 02:40 8h 14min 11,8 13
13 10 Tove Sørensen 8/3 15:24 9/3 02:58 11h 34min 8,4 13
14 12 Torkil Hansen 8/3 15:25 9/3 02:59 11h 34min 8,4 12
15 25 Ronny Wingren 8/3 17:30 9/3 03:12 9h 42min 10,0 13
16 27 Sven-Erik Gullbekk 8/3 19:27 9/3 04:45 9h 18min 10,4 12
17 23 Ola Martinsen 8/3 17:41 9/3 04:54 11h 13min 8,6 14
18 21 Mikael Sundström 8/3 17:31 9/3 04:55 11h 24min 8,5 13
19 20 Sebastian Plur Nilssen 8/3 20:10 9/3 05:17 9h 07min 10,6 13
20 3 Toni Wachs 8/3 20:00 9/3 05:21 9h 21min 10,4 13
21 14 Ben Voigt 8/3 21:05 9/3 05:51 8h 46min 11,1 12
22 8 Ole Johnny Holten 8/3 21:35 9/3 06:06 8h 31min 11,4 13
23 22 Roy-Åge Jensen Ugseth 8/3 21:17 9/3 06:17 9h 00min 10,8 11
24 18 Arne Karlstrøm 8/3 21:13 9/3 06:19 9h 06min 10,7 10
25 17 Bernhard Schuchert 8/3 21:51 9/3 06:40 8h 49min 11,0 13
26 28 Åse Østvold 8/3 22:53 9/3 08:55 10h 02min 9,7 12
27 33 Siri Elisabet Holmelid 8/3 23:35 9/3 09:05 9h 30min 10,2 13
28 31 Jon Olav Borgebund 9/3 03:59 9/3 13:41 9h 42min 10,0 13
29 19 Dan Ditlefsen 9/3 04:28 9/3 14:36 10h 08min 9,6 12
30 32 Thomas Rosencrantz 9/3 11:02 9/3 19:30 8h 28min 11,5 13
31 2 Marte Stensland Jørgensen 9/3 07:35 9/3 21:05 13h 30min 7,2 12
32 5 Tomas Nyheim Lambela 9/3 09:29 9/3 21:44 12h 15min 7,9 11

Sjekkpunkt

1 Kautokeino 132 km
2 Jergul 101 km
3 Levajok 122 km
4 Tana 97 km
5 Neiden 101 km
6 Kirkenes 71 km
7 Øvre Pasvik 86 km
8 Neiden 78 km
9 Varangerbotn 82 km
10 Levajok 117 km
11 Karasjok 83 km
12 Jotka 83 km
13 Alta 49 km