Reload
FL1000 2016
Starttidspunkt: lørdag 5. mars 12:00
Siste oppdatering: 13. mars 2016
13. august 23:11
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling ut fra sjekkpunktet
Nr SNr Navn Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
ut
1 2 Mikael Jutila 5/3 14:18 5/3 14:18 0 14
2 6 Birgitte Næss 5/3 14:36 5/3 14:36 0 14
3 13 Petter Karlsson 5/3 14:38 5/3 14:38 0 14
4 12 Christian Høy Knudsen 5/3 14:32 5/3 14:40 8min 14
4 5 Roar Kvilvang 5/3 14:40 5/3 14:40 0 14
6 15 Ole Wingren 5/3 14:52 5/3 14:53 1min 13
7 7 Tove Sørensen 5/3 14:33 5/3 14:54 21min 14
8 25 Bernt Walseth 5/3 14:56 5/3 14:56 0 14
9 37 Kenneth Nilsen 5/3 15:01 5/3 15:01 0 14
10 17 Torkil Hansen 5/3 14:48 5/3 15:03 15min 14
11 18 Yngve Fagerli 5/3 14:59 5/3 15:05 6min 14
11 26 Marit Beate Kasin 5/3 15:05 5/3 15:05 0 14
13 9 Philip Ross 5/3 15:06 5/3 15:06 0 14
14 20 Lasse Austgarden 5/3 14:57 5/3 15:10 13min 14
14 24 Krister Höök 5/3 15:10 5/3 15:10 0 14
14 35 Jo Jøldal 5/3 15:10 5/3 15:10 0 14
17 29 Stein Håvard Fjestad 5/3 15:11 5/3 15:11 0 14
17 27 Espen Sønvisen Bech 5/3 15:11 5/3 15:11 0 14
19 22 Mel Andrews 5/3 15:13 5/3 15:13 0 14
20 28 Ronny Frydenlund 5/3 14:51 5/3 15:15 24min 14
20 30 Bernhard Schuchert 5/3 15:15 5/3 15:15 0 14
22 40 Stefan Falter 5/3 15:06 5/3 15:16 10min 14
23 4 Maria Sparboe 5/3 14:42 5/3 15:32 50min 14
24 42 Sebastian Plur Nilssen 5/3 15:35 5/3 15:35 0 14
25 19 Petter Jahnsen 5/3 14:58 5/3 15:42 44min 14
26 21 Dag Broch 5/3 15:35 5/3 15:46 11min 14
27 31 Ola Brennodden Sunde 5/3 15:15 5/3 15:52 37min 14
28 41 Bjørnar Andersen 5/3 15:20 5/3 15:56 36min 14
29 10 Leif Herleiksplass 5/3 15:01 5/3 15:57 56min 14
30 8 Didrik Lindeberg Sand 5/3 14:47 5/3 16:11 1h 24min 14
31 16 Arnt Ola Skjerve 5/3 14:40 5/3 16:15 1h 35min 14
32 11 Wolfgang Simon-Nilsen 5/3 15:10 5/3 16:21 1h 11min 14
33 3 Magnus Gorter Voie 5/3 14:43 5/3 16:26 1h 43min 14
33 36 Arne Karlstrøm 5/3 15:22 5/3 16:26 1h 04min 14
35 32 Christel Finne 5/3 15:31 5/3 16:32 1h 01min 14
36 14 Jon Sigmundstad 5/3 15:10 5/3 16:34 1h 24min 14
37 23 Jon Børge Stina 5/3 15:03 5/3 16:37 1h 34min 14
38 39 Ben Voigt 5/3 15:30 5/3 16:38 1h 08min 14
39 33 Per Weddegjerde 5/3 15:21 5/3 16:49 1h 28min 14
40 34 Heike Kontermann 5/3 15:23 5/3 16:54 1h 31min 14
41 1 Kari Thomassen 5/3 15:00 5/3 17:59 2h 59min 13
42 38 Jan Vidar Dahle 5/3 15:33 5/3 18:00 2h 27min 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 88 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 84 km
6 Ellentjern 70 km
7 Kirkenes 88 km
8 Neiden 72 km
9 Varangerbotn 77 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 85 km
13 Jotka 82 km
14 Alta 50 km