Reload
FL500 2007
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 17. mars 2007
22. september 09:14
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
39. Bjørn Arthur Klubnes Norway Nordreisa Rookie
40. Ørjan Wårheim Norway Fauske Veteran
41. Mona Kolstad Norway Eidanger Veteran
42. Håvard Alm Norway Saltdal Rookie
43. Rolf-Helge Ellingsen Norway Alta Rookie
44. Kari Thomassen Norway Tana Rookie
45. Terje Hilmarsen Norway Bardu Veteran
46. Steffen Neumann Sweden Mellanström Rookie
47. Olav Henke Norway Øverbygd Rookie
48. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes/ Balsfjord Rookie
49. Svein Henrik Solberg Norway Hesseng, Sør-Varanger Rookie
50. Elisabeth Edland Norway Nannestad Rookie
51. Jaco Alex Ulmann Swiss Willerzell Rookie
52. Daniel Larsen Norway Furuflaten Veteran
53. Wenche Offerdal Norway Nordreisa Veteran
54. Jan Vidar Dahle Norway Båtsfjord Veteran
55. Ole Wingren Finland Nykarleby Veteran
56. Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger Veteran
57. Mikael Jutila Finland Pedersöre Rookie
58. Marianne Dahlen Norway Tana Veteran
59. Berit B. Megård Norway Fauske Veteran
60. Øystein Megård Norway Fauske Veteran
61. Michael Kalcher Austria Rovaniemi/Finland Rookie
62. Ole Christian Povenius Norway Alta Veteran
63. Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Vadsø Rookie
64. Pekka Syrjänen Finland Ylä-Kintaus Rookie
65. Atle Bjerke Norway Gausdal Veteran
66. Øyvind Nordahl Næss Norway Trondheim Rookie
67. Gunter Kriegel Germany Mühlhausen Veteran
68. Hallgeir Jenssen Norway Mehamn Rookie
69. Jan Øystein Dervo Norway Bergeby Veteran
70. Tom Halvor Ludvigsen Norway Fuglenes i Hammerfest Rookie
71. Rolf Eerden Norway Pasvik Rookie
72. Sven Stabekk Norway Indre Billefjord Veteran
73. Taisto Torneus Sweden Kauppinen Veteran
74. Johan Malmström Sweden Jädraås Rookie
75. Michael Jeckel Germany Süssen Rookie
76. Katy Meier Sweden Slagnäs Veteran
77. Roy-Helge Andreassen Norway Ibestad Rookie
78. Anders Selin Sweden Sandviken Rookie
79. Matti Holmgren Sweden Jokkmokk Veteran
80. Ivar Johan Sørli Norway Labergdalen Rookie
81. Børge Johansen Norway Halddenjarg, Karasjok Rookie
82. Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen Rookie
83. Karl Petter Beldo Norway Alta Veteran
84. Åshild Bye Norway Masjok, Tana Rookie
85. Magne Storstein Norway Alta Veteran
86. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
87. Raimo Lehtinen Finland Lahti Rookie
88. Phil Gretton England Derby Rookie
89. Kenneth Gjemmestad Sweden Umnäs Rookie
90. Espen Prestbakmo Norway Målselv Veteran
91. Aslak Prestbakmo Norway Øverbygd Rookie
92. Ingjerd Melbø Norway Pasvik Rookie
93. Trine Kristiansen Lyrek Norway Alta Veteran
94. Kai Hegre Norway Asker Rookie
95. Joar Leifseth Ulsom Norway Mo I Rana Rookie
96. Jan Petter Amundsen Norway Steinkjer Rookie
97. Caroline Kuljunlahti Norway Alta (Filipstad) Rookie
98. Eirik Nilsen Norway Alta Veteran
99. Arne Oddvar Nilsen Norway Alta Veteran
100. Vemund Solli Norway Neiden Rookie
101. Åsmund Snortheim Norway Glåmos Rookie
102. Isabelle Travadon France Demi quartier Rookie
103. Kjell Løken Norway Nordreisa Veteran
104. Daniele Rao Italy Dobbiaco Rookie
105. Barbara Inauen Swiss Appenzell Rookie
106. Emil Inauen Swiss Appenzell Veteran
107. Jakup Hans Heinesen Faroe Islands Torshavn Rookie