Reload
FL500 2007
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 17. mars 2007
19. september 05:27
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 50 Elisabeth Edland Norway Nannestad 2d 06h 39min
2 76 Katy Meier Sweden Slagnäs 2d 08h 27min
3 41 Mona Kolstad Norway Eidanger 2d 09h 17min
4 86 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn 2d 09h 22min
5 69 Jan Øystein Dervo Norway Bergeby 2d 10h 33min
6 44 Kari Thomassen Norway Tana 2d 10h 41min
7 56 Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger 2d 10h 47min
8 59 Berit B. Megård Norway Fauske 2d 11h 05min
9 85 Magne Storstein Norway Alta 2d 11h 44min
10 54 Jan Vidar Dahle Norway Båtsfjord 2d 11h 55min
11 52 Daniel Larsen Norway Furuflaten 2d 12h 05min
12 57 Mikael Jutila Finland Pedersöre 2d 12h 07min
13 46 Steffen Neumann Sweden Mellanström 2d 13h 20min
14 98 Eirik Nilsen Norway Alta 2d 13h 23min
14 97 Caroline Kuljunlahti Norway Alta (Filipstad) 2d 13h 23min
16 83 Karl Petter Beldo Norway Alta 2d 13h 30min
17 62 Ole Christian Povenius Norway Alta 2d 14h 57min
18 93 Trine Kristiansen Lyrek Norway Alta 2d 14h 59min
19 47 Olav Henke Norway Øverbygd 2d 15h 29min
20 75 Michael Jeckel Germany Süssen 2d 15h 51min
21 90 Espen Prestbakmo Norway Målselv 2d 18h 10min
22 91 Aslak Prestbakmo Norway Øverbygd 2d 18h 26min
23 101 Åsmund Snortheim Norway Glåmos 2d 20h 33min
24 99 Arne Oddvar Nilsen Norway Alta 2d 21h 07min
25 103 Kjell Løken Norway Nordreisa 2d 21h 37min
26 78 Anders Selin Sweden Sandviken 2d 22h 28min
27 89 Kenneth Gjemmestad Sweden Umnäs 3d 00h 10min
28 39 Bjørn Arthur Klubnes Norway Nordreisa 3d 00h 31min
29 102 Isabelle Travadon France Demi quartier 3d 00h 50min
30 74 Johan Malmström Sweden Jädraås 3d 01h 52min
30 96 Jan Petter Amundsen Norway Steinkjer 3d 01h 52min
32 87 Raimo Lehtinen Finland Lahti 3d 02h 03min
33 94 Kai Hegre Norway Asker 3d 02h 11min
34 71 Rolf Eerden Norway Pasvik 3d 02h 21min
35 64 Pekka Syrjänen Finland Ylä-Kintaus 3d 02h 44min
36 63 Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Vadsø 3d 04h 23min
37 43 Rolf-Helge Ellingsen Norway Alta 3d 07h 06min
38 40 Ørjan Wårheim Norway Fauske 3d 07h 49min
39 51 Jaco Alex Ulmann Swiss Willerzell 3d 12h 06min
40 82 Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen 3d 14h 22min
41 95 Joar Leifseth Ulsom Norway Mo I Rana 3d 15h 36min
42 42 Håvard Alm Norway Saltdal 3d 16h 18min

Vis med tidsdifferanse