Reload
FL1200 2018
Starttidspunkt: fredag 9. mars 19:00
Siste oppdatering: 18. mars 2018
21. november 20:19
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Jergul

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling ut fra sjekkpunktet
Nr SNr Navn Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
ut
1 11 Tom Frode Johansen 10/3 19:11 10/3 19:22 11min 14
2 6 Ola Brennodden Sunde 10/3 16:28 10/3 21:16 4h 48min 14
3 19 Birgitte Næss 10/3 17:33 10/3 22:05 4h 32min 14
4 15 Marit Beate Kasin 10/3 17:38 10/3 22:14 4h 36min 14
5 27 Thomas Wærner 10/3 17:48 10/3 22:37 4h 49min 14
6 12 John Erik Eriksen 10/3 17:38 10/3 22:53 5h 15min 13
7 34 Dallas Seavey 10/3 18:51 10/3 23:06 4h 15min 14
8 2 Ove Grytbak 10/3 18:48 10/3 23:47 4h 59min 13
9 20 Petter Karlsson 10/3 19:56 11/3 00:15 4h 19min 14
10 28 Petter Jahnsen 10/3 19:47 11/3 00:45 4h 58min 14
11 23 Kristian Walseth 10/3 18:13 11/3 00:47 6h 34min 14
12 26 Thomas Rosencrantz 10/3 19:46 11/3 01:06 5h 20min 12
13 22 Ralph Johannessen 10/3 21:07 11/3 01:21 4h 14min 12
14 36 Jean Philippe Pontier 10/3 18:54 11/3 01:36 6h 42min 13
14 1 Jo Jøldal 10/3 20:26 11/3 01:36 5h 10min 13
16 14 Torkil Hansen 10/3 19:58 11/3 01:59 6h 01min 14
17 18 Tove Sørensen 10/3 20:31 11/3 02:04 5h 33min 14
18 8 Yngve Fagerli 10/3 19:38 11/3 02:19 6h 41min 14
19 33 Magne Storstein 10/3 19:38 11/3 02:20 6h 42min 13
20 39 Mikael Sundström 11/3 02:05 11/3 02:21 16min 13
21 16 Espen Sønvisen Bech 10/3 20:24 11/3 02:24 6h 00min 14
22 10 Ola Martinsen 10/3 20:41 11/3 02:41 6h 00min 12
23 7 Marçal Rocias Palau 10/3 20:36 11/3 03:03 6h 27min 12
23 24 Arne Karlstrøm 10/3 20:43 11/3 03:03 6h 20min 12
25 30 Ronja Schuchert 10/3 21:50 11/3 03:06 5h 16min 14
26 21 Amund Kokkvoll 10/3 20:15 11/3 03:15 7h 00min 13
27 9 Marit Honerød Hoveid 10/3 20:57 11/3 03:40 6h 43min 14
28 4 Bernd Helmich 10/3 20:32 11/3 03:45 7h 13min 14
29 13 Sven-Erik Gullbekk 10/3 21:35 11/3 04:08 6h 33min 14
30 38 Geir Idar Hjelvik 10/3 23:59 11/3 04:48 4h 49min 14
31 31 Alf-Einar Hernes 10/3 21:37 11/3 05:11 7h 34min 13
32 25 Silvia Furtwängler 10/3 22:18 11/3 05:36 7h 18min 11
33 37 Hanna Lyrek 10/3 21:23 11/3 06:16 8h 53min 14
34 32 Heike Kontermann 11/3 01:59 11/3 08:05 6h 06min 14
35 29 Thor Magnus Fjæstad 11/3 01:30 11/3 09:05 7h 35min 14
36 3 Jana Henychova 11/3 01:38 11/3 09:58 8h 20min 14
37 5 Michael Hess 11/3 02:07 11/3 10:34 8h 27min 13
38 35 Simen Bækken 11/3 02:20 11/3 13:01 10h 41min 12

Sjekkpunkt

1 Kautokeino 133 km
2 Jergul 101 km
3 Levajok 122 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 101 km
6 Øvre Pasvik 79 km
7 Kirkenes 85 km
8 Neiden 71 km
9 Varangerbotn 81 km
10 Levajok 120 km
11 Karasjok 83 km
12 Jotka 83 km
13 Alta 50 km