Deltakere

Norgesmesterskap langdistanse 8-spann

Finnmarksløpet 2019 FL1200 (39)    FL500 (74)    FL Junior (7)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
1. Thomas Wærner    Synnfjell, Torpa Norway NOR FL1200 Veteran (3)
2. Dag Broch    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
3. Krister Höök    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
4. Urho Ahomaa    Ivalo Finland FIN FL500 Rookie
5. Yngve Opgård    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
7. Silvia Furtwängler    Rauland Norway NOR FL1200 Rookie (2)
8. Jana Henychova    Horni Maxow Czech Republic CZE FL1200 Veteran (3)
9. Sivert Kjøsnes    Torpa Norway NOR FL1200 Rookie
10. Heinrich Lukk    Ahunapalu Estonia EST FL500 Rookie
11. Bjørn-Hugo Kristoffersen    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
12. Kari Thomassen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
13. Mikael Sundström    Rovaniemi Finland FIN FL1200 Rookie (2)
14. Maren Lindahl    Øygardsgrend Norway NOR FL500 Rookie
15. Sølvi Monsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (5)
16. Barbara Inauen    Grimsbu Norway NOR FL1200 Rookie
17. Tore J. Helistø    Tana Norway NOR FL500 Veteran (4)
18. Heidi Johanne Havnås    NORD-TORPA Norway NOR FL500 Rookie
19. Mel Andrews    Andover, UK Great Britain GBR FL1200 Rookie (1)
20. Dubelly Roland    Genève Swiss SWI FL1200 Rookie (1)
21. Vidar Myklevoll    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
22. Mailin Jerijervi    SVANVIK Norway NOR FL500 Rookie
23. Cato Bruvik    Valdres Norway NOR FL1200 Rookie
24. Mikal Lanes    Vadsø Norway NOR FL500 Veteran (3)
25. Juha Hokka    Hannukainen Norway NOR FL500 Veteran (1)
26. Siri Elisabet Holmelid    Leirsund Norway NOR FL500 Rookie
27. Philip Ross    Edinburgh, Scotland Scotland SCO FL500 Veteran (1)
28. Ben Voigt    Langfjordbotn Germany GER FL1200 Veteran (5)
29. Nina Wivesoll Vollen    Elverum Norway NOR FL1200 Rookie
30. Samuel Karlsson    Alta Sweden SWE FL500 Rookie
31. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL500 Veteran (8)
32. Richard Diset    Pothus Norway NOR FL500 Rookie
33. Steven Lietaer    Wielsbeke Belgia BEL FL500 Rookie
34. Petter Jahnsen    Tufsingdal Norway NOR FL1200 Veteran (4)
35. Tove Sørensen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (18)
36. Oda Mortensen Ingstad    Oslo Norway NOR FL500 Rookie
37. Jo Jøldal    Kongsberg Norway NOR FL1200 Veteran (5)
38. Julie Travadon Coutelier    Megève, France Swiss SWI FL500 Rookie
39. Ole Johnny Holten    Alta Norway NOR FL500 Rookie
40. Arnt-Magnus Gamst    Reisadalen Norway NOR FL500 Rookie
41. Matti Salmi    Nellim Finland FIN FL500 Veteran (1)
42. Jim-Ove Pedersen    Storslett Norway NOR FL500 Veteran (1)
43. Helene Sørensen    Bærum/Tana Norway NOR FL Junior Rookie
44. Ole Wingren    Nykarleby Finland FIN FL500 Veteran (5)
45. Catherine Fontaine    Cheillé France FRA FL1200 Rookie (1)
46. Marit Beate Kasin    Valdres, Notodden Norway NOR FL1200 Veteran (3)
47. Espen Sønvisen Bech    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (3)
48. Sanja Heikkila    Storslett Norway NOR FL500 Rookie
49. Magnus Helstrøm    Kommelhaugen Norway NOR FL500 Rookie
50. Riku Setälä    Luosu Finland FIN FL500 Rookie
51. Jon Børge Stina    Luftjok Norway NOR FL1200 Rookie (1)
52. Raine Niemi    Asikkala Finland FIN FL500 Rookie
53. Christian Høy Knudsen    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (4)
54. Johan Väisänen    Kangos Sweden SWE FL500 Rookie
55. Sven-Erik Gullbekk    Bergvang i Asker Norway NOR FL1200 Veteran (3)
56. Bernd Helmich    Alta Germany GER FL1200 Veteran (6)
57. Laila Arvola    Kvaløya Norway NOR FL500 Veteran (1)
58. Espen Burger    Svanvik norwegen Norway NOR FL Junior Rookie
59. Terje Svendsrud    Konnerud Norway NOR FL500 Veteran (3)
60. Svein Kårtvedt    Nesseby Norway NOR FL500 Veteran (2)
61. Torkil Hansen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (3)
62. Michael Jeckel    Süssen Germany GER FL500 Veteran (1)
63. Wolfgang Simon-Nilsen    Balsfjord Norway NOR FL500 Veteran (3)
64. John Erik Eriksen    Hurdal Norway NOR FL1200 Veteran (1)
65. Mads Leiddal    Ål i Hallingdal Norway NOR FL500 Rookie
66. Walter Kunz    Lidsjöberg Sweden SWE FL500 Rookie
67. Petra Kunz    Lidsjöberg Sweden SWE FL500 Rookie
68. Sigmund Pedersen    Håkøya Norway NOR FL500 Veteran (1)
69. Vidar Aastrøm    Ekkerøy - Vadsø Norway NOR FL500 Rookie
70. Linda Marie Monsen Vassdal    Longyearbyen Norway NOR FL500 Rookie
71. Ralph Johannessen    Dagali Norway NOR FL1200 Veteran (8)
72. Åsmund Snortheim    Glåmos Norway NOR FL500 Veteran (4)
73. Ronny Wingren    Socklot Finland FIN FL500 Veteran (6)
74. Dag-Ove Røste    Sylling Norway NOR FL500 Rookie
75. Bjørnar Hansen Østigård    Isfjorden Norway NOR FL500 Veteran (5)
76. Børge Johansen    Karasjok Norway NOR FL500 Veteran (2)
77. Tuva Almås    Stord Norway NOR FL500 Rookie (1)
78. Jan Kåre Heiberg    Gjøvik Norway NOR FL500 Veteran (1)
79. Steinar Kristensen    Alta/Jotka Norway NOR FL1200 Veteran (5)
80. Erika Zopf    Rovaniemi Finland FIN FL1200 Rookie (1)
81. Solveig Kristine Kvam    Trondheim Norway NOR FL Junior Veteran (1)
82. Ronny Frydenlund    Brumunddal Norway NOR FL1200 Veteran (8)
83. Herlof Hammari    Øvre Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
84. Nora Själin    Storuman Sweden SWE FL1200 Rookie (1)
85. Emma Lockhart    Skurdalen Norway NOR FL500 Rookie
86. Daniel Haagensen    Tomter Norway NOR FL500 Rookie
87. Ivar Johan Sørli    Gratangen Norway NOR FL1200 Rookie (1)
88. Henriette Karlsen Brenna    Kvaløysletta Norway NOR FL Junior Rookie
89. Leif Herleiksplass    Varangerboten Norway NOR FL1200 Rookie (1)
90. Morgan Johnsen    Brevik Norway NOR FL500 Rookie
91. Andrè Fjørtoft Bjørnstad    Askim Norway NOR FL1200 Rookie
92. Monika Bøkestad    Bindal Norway NOR FL500 Rookie
93. Christine Karijord    Junkerdal/Bodø Norway NOR FL500 Veteran (2)
94. Birgitte Næss    Nord Torpa Norway NOR FL1200 Veteran (4)
95. Stein Erik Opdahl    Rypefjord Norway NOR FL500 Rookie
96. Petter Karlsson    Slussfors Sweden SWE FL1200 Veteran (4)
97. Aron Andersson    Kiruna Sweden SWE FL500 Rookie
98. Jan Slosar    Kiruna Norway NOR FL500 Rookie
99. Cedric Lemoine    Villeneuve Saint Georges (France) France FRA FL500 Rookie
100. Amund Kokkvoll    Røros Norway NOR FL1200 Rookie
101. Kristian Walseth    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (7)
102. Ove Grytbak    Røros Norway NOR FL1200 Veteran (3)
103. Roy-Åge Jensen Ugseth    Elvalandet Norway NOR FL1200 Veteran (6)
104. Britt-Johanne Rundhaug    Nordreisa Norway NOR FL500 Veteran (3)
105. Thibaut Branquart    Lambersart France FRA FL500 Rookie
106. Mina Skjøthaug Karlstrøm    Langfjordbotn Norway NOR FL500 Rookie (3)
107. Jonny Beier    Tana Norway NOR FL500 Veteran (1)
108. Ola Brennodden Sunde    Grimsbu Norway NOR FL1200 Veteran (2)
109. Charlotte Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL500 Veteran (2)
110. Ronja Persson    Gäddede Sweden SWE FL Junior Veteran (1)
111. Mariell Kristensen    Fagerfjell Norway NOR FL Junior Rookie
112. Ole Henrik Isaksen Eira    Alta Norway NOR FL Junior Veteran (1)
113. Jimmy Pettersson    Norderåsen, Östersund Norway NOR FL500 Rookie
114. Silje Máret Somby    Karasjok Norway NOR FL500 Veteran (1)
115. Trannois Guy    Uriage France FRA FL500 Rookie
116. Heidi Vogel    Weischlitz Germany GER FL500 Rookie
117. Angela Wiatowski    Dannefeld Germany GER FL500 Rookie
118. Arnt Ola Skjerve    Jådåren Norway NOR FL1200 Veteran (8)
119. Diana Sevkova    Nižný Hrušov Slovakia SVK FL500 Rookie
120. Harald Tunheim    Alta Norway NOR FL500 Veteran (21)
121. Roger Fossøy    Mortenhals Norway NOR FL500 Veteran (3)

Antall deltakere:  120      (60 veteraner, 60 rookies)

Norway 86   Finland 8   Czech Republic 1   Estonia 1   Great Britain 1   Swiss 2   Scotland 1   Germany 5   Sweden 8   Belgia 1  
France 4   Slovakia 1