Reload
FL500 2019
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 13:13
Siste oppdatering: 14. mars 2019
11. april 12:24
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste
101. Jim-Ove Pedersen Storslett Sluttplassering: 27

Sjekkpunkt passeringer

ENr Navn Tid brukt Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
inn/ut
1 Jotka 6h 10min 9/3 19:23 9/3 23:16 3h 53min 8 / 8
2 Kautokeino 12h 40min 10/3 11:56 10/3 19:36 7h 40min 8 / 7
3 Jergul 7h 39min 11/3 03:15 11/3 09:22 6h 07min 7 / 6
4 Valjok 6h 49min 11/3 16:11 11/3 20:13 4h 02min 6 / 5
5 Karasjok 4h 10min 12/3 00:23 12/3 08:17 7h 54min 5 / 5
6 Jotka 7h 01min 12/3 15:18 12/3 15:20 2min 5 / 5

Etappe statistikk

ENr Fra - Til Start tid Slutt tid Tid brukt Hunder Plassering
ut/inn
1 Alta - Jotka 9/3 13:13 9/3 19:23 6h 10min 8 1 / 2
2 Jotka - Kautokeino 9/3 23:16 10/3 11:56 12h 40min 8 4 / 41
3 Kautokeino - Jergul 10/3 19:36 11/3 03:15 7h 39min 7 49 / 42
4 Jergul - Valjok 11/3 09:22 11/3 16:11 6h 49min 6 40 / 39
5 Valjok - Karasjok 11/3 20:13 12/3 00:23 4h 10min 5 35 / 31
6 Karasjok - Jotka 12/3 08:17 12/3 15:18 7h 01min 5 31 / 30
7 Jotka - Alta 12/3 15:20 12/3 19:40 4h 20min 5 28 / 27