Reload
FL500 2019
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 13:13
Siste oppdatering: 14. mars 2019
28. februar 20:14
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Valjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 158 Harald Tunheim 11/3 00:44 11/3 06:37 5h 53min 15,1 8
2 170 Hanna Lyrek 11/3 01:05 11/3 07:03 5h 58min 14,9 8
3 124 Mina Skjøthaug Karlstrøm 11/3 01:40 11/3 07:52 6h 12min 14,4 7
4 160 Bernt Henriksen 11/3 01:29 11/3 07:53 6h 24min 13,9 8
5 168 Andrè Fjørtoft Bjørnstad 11/3 01:35 11/3 08:03 6h 28min 13,8 7
6 136 Arnt-Magnus Gamst 11/3 01:17 11/3 08:04 6h 47min 13,1 8
7 150 Daniel Haagensen 11/3 02:14 11/3 08:41 6h 27min 13,8 8
8 147 Emma Lockhart 11/3 02:45 11/3 08:49 6h 04min 14,7 8
9 132 Maren Lindahl 11/3 02:35 11/3 08:52 6h 17min 14,2 7
10 110 Raine Niemi 11/3 03:53 11/3 10:14 6h 21min 14,0 7
11 125 Samuel Karlsson 11/3 03:11 11/3 10:20 7h 09min 12,4 8
12 130 Britt-Johanne Rundhaug 11/3 03:36 11/3 10:21 6h 45min 13,2 6
13 139 Christine Karijord 11/3 04:08 11/3 10:53 6h 45min 13,2 6
14 120 Johan Väisänen 11/3 05:11 11/3 10:59 5h 48min 15,3 8
15 153 Jimmy Pettersson 11/3 05:14 11/3 11:00 5h 46min 15,4 8
16 106 Svein Kårtvedt 11/3 04:57 11/3 11:24 6h 27min 13,8 7
17 169 Cato Bruvik 11/3 04:10 11/3 11:25 7h 15min 12,3 6
18 135 Herlof Hammari 11/3 04:59 11/3 11:31 6h 32min 13,6 7
19 151 Jonny Beier 11/3 05:34 11/3 11:37 6h 03min 14,7 6
20 128 Siri Elisabet Holmelid 11/3 05:11 11/3 12:23 7h 12min 12,4 8
21 115 Tuva Almås 11/3 05:40 11/3 12:25 6h 45min 13,2 8
22 145 Juha Hokka 11/3 06:14 11/3 12:28 6h 14min 14,3 7
23 144 Julie Travadon Coutelier 11/3 06:22 11/3 13:02 6h 40min 13,4 8
24 154 Silje Máret Somby 11/3 05:53 11/3 13:03 7h 10min 12,4 6
25 164 Kine Skaugen 11/3 07:05 11/3 13:41 6h 36min 13,5 7
26 112 Ole Wingren 11/3 07:51 11/3 13:45 5h 54min 15,1 7
27 109 Bjørnar Hansen Østigård 11/3 06:44 11/3 13:49 7h 05min 12,6 8
28 129 Krister Höök 11/3 07:10 11/3 14:07 6h 57min 12,8 6
29 149 Ronny Wingren 11/3 07:41 11/3 14:12 6h 31min 13,7 8
30 133 Matti Salmi 11/3 06:29 11/3 14:16 7h 47min 11,4 7
31 166 Juho Ylipiessa 11/3 08:24 11/3 14:22 5h 58min 14,9 6
32 159 Roger Fossøy 11/3 07:49 11/3 14:23 6h 34min 13,6 7
33 131 Børge Johansen 11/3 07:41 11/3 14:32 6h 51min 13,0 6
34 103 Mads Leiddal 11/3 08:05 11/3 14:43 6h 38min 13,4 7
35 140 Jan Kåre Heiberg 11/3 08:40 11/3 15:13 6h 33min 13,6 6
36 142 Michael Jeckel 11/3 08:56 11/3 15:17 6h 21min 14,0 8
37 108 Oda Mortensen Ingstad 11/3 08:58 11/3 15:20 6h 22min 14,0 8
38 143 Monika Bøkestad 11/3 09:09 11/3 16:01 6h 52min 13,0 8
39 101 Jim-Ove Pedersen 11/3 09:22 11/3 16:11 6h 49min 13,1 6
40 134 Mailin Jerijervi 11/3 09:42 11/3 16:17 6h 35min 13,5 7
41 105 Catherine Fontaine 11/3 10:47 11/3 17:45 6h 58min 12,8 7
42 118 Heidi Johanne Havnås 11/3 08:31 11/3 18:05 9h 34min 9,3 7
43 141 Yngve Opgård 11/3 11:02 11/3 18:08 7h 06min 12,5 6
44 119 Ole Johnny Holten 11/3 10:31 11/3 18:14 7h 43min 11,5 5
45 111 Stein Erik Opdahl 11/3 10:43 11/3 18:29 7h 46min 11,5 7
46 152 Charlotte Nyheim Lambela 11/3 11:08 11/3 18:48 7h 40min 11,6 7
47 121 Walter Kunz 11/3 15:01 11/3 21:17 6h 16min 14,2 7
48 114 Sanja Heikkila 11/3 13:29 11/3 21:25 7h 56min 11,2 7
49 116 Thibaut Branquart 11/3 15:51 11/3 22:47 6h 56min 12,8 6
50 138 Laila Arvola 11/3 17:26 12/3 00:17 6h 51min 13,0 5
51 104 Richard Diset 11/3 14:56 12/3 00:31 9h 35min 9,3 6
52 162 Jo Inge Fuglesteg 11/3 19:05 12/3 07:15 12h 10min 7,3 8
52 165 Erle Amalie Fuglesteg 11/3 19:05 12/3 07:15 12h 10min 7,3 6
54 167 Hans Petter Harangen 11/3 18:22 12/3 09:25 15h 03min 5,9 8
55 122 Linda Marie Monsen Vassdal 11/3 23:13 12/3 12:46 13h 33min 6,6 6

Sjekkpunkt

1 Jotka 78 km
2 Kautokeino 126 km
3 Jergul 100 km
4 Valjok 89 km
5 Karasjok 44 km
6 Jotka 83 km
7 Alta 49 km