Reload
FL600 2022
Starttidspunkt: lørdag 12. mars 13:10
Siste oppdatering: 17. mars 2022
20. april 12:38
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 3:   Jergul

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 111 Per M. Brennodden 13/3 05:10 13/3 12:10 7h 00min 14,3 8
1 163 Ivar Johan Sørli 13/3 05:12 13/3 12:10 6h 58min 14,4 7
3 107 Berit Gaup 13/3 05:16 13/3 12:11 6h 55min 14,5 8
4 124 Ronny Wingren 13/3 05:33 13/3 12:22 6h 49min 14,7 8
5 102 Tinja Myllykangas 13/3 05:46 13/3 12:23 6h 37min 15,1 8
6 140 Alexander Schwarz 13/3 05:45 13/3 12:23 6h 38min 15,0 7
7 103 Richard Diset 13/3 05:26 13/3 12:47 7h 21min 13,6 8
8 139 Brage Nilsen Jæger 13/3 05:55 13/3 13:10 7h 15min 13,8 8
9 137 Ben Marsden 13/3 06:20 13/3 13:21 7h 01min 14,3 7
10 126 Sølvi Monsen 13/3 06:14 13/3 13:28 7h 14min 13,8 8
11 123 Urho Ahomaa 13/3 06:26 13/3 13:29 7h 03min 14,2 8
12 155 Samuel Karlsson 13/3 06:01 13/3 13:33 7h 32min 13,3 8
13 158 Stefan Falter 13/3 06:50 13/3 13:35 6h 45min 14,8 8
14 125 Helene Strøm 13/3 06:11 13/3 13:38 7h 27min 13,4 8
15 120 Stig Johnny Westgård 13/3 06:49 13/3 13:39 6h 50min 14,6 8
16 105 Krister Höök 13/3 05:18 13/3 13:42 8h 24min 11,9 7
17 162 Mads Finne 13/3 06:27 13/3 13:47 7h 20min 13,6 8
18 131 Malin Strid 13/3 06:29 13/3 13:48 7h 19min 13,7 8
19 119 Andrè Bjørnstad 13/3 06:27 13/3 13:51 7h 24min 13,5 8
20 132 Ulrikke Kristensen 13/3 06:51 13/3 13:54 7h 03min 14,2 8
21 166 Bjørnar Andersen 13/3 06:53 13/3 14:09 7h 16min 13,8 8
22 109 Elisabeth Uglebakken 13/3 06:54 13/3 14:10 7h 16min 13,8 8
23 160 Niklas Rogne 13/3 06:47 13/3 14:12 7h 25min 13,5 7
23 104 Emmi Kairema 13/3 06:58 13/3 14:12 7h 14min 13,8 8
25 101 Cato Myhre 13/3 07:02 13/3 14:22 7h 20min 13,6 8
26 121 Håvard Okstad 13/3 06:31 13/3 14:30 7h 59min 12,5 8
27 147 Jimmy Pettersson 13/3 07:06 13/3 14:38 7h 32min 13,3 8
28 161 Jo Jøldal 13/3 07:39 13/3 14:39 7h 00min 14,3 8
29 157 Matti Salmi 13/3 07:09 13/3 14:49 7h 40min 13,0 8
30 135 Bente Sofie Alhaug 13/3 06:31 13/3 14:53 8h 22min 12,0 8
31 128 Tomas Vomacka 13/3 07:00 13/3 15:10 8h 10min 12,2 8
32 134 Berit Seljestokken 13/3 08:01 13/3 15:16 7h 15min 13,8 8
33 106 Michael Jeckel 13/3 07:12 13/3 15:29 8h 17min 12,1 8
34 165 Mina Skjøthaug Karlstrøm 13/3 07:53 13/3 15:37 7h 44min 12,9 8
35 127 Andrea Basso 13/3 08:23 13/3 15:43 7h 20min 13,6 8
36 114 Quentin Crahay 13/3 08:35 13/3 16:05 7h 29min 13,4 8
37 151 Abner Østigård 13/3 08:19 13/3 16:12 7h 53min 12,7 8
38 143 Guro Byfuglien 13/3 08:25 13/3 16:14 7h 49min 12,8 8
39 153 Marie Hollum Skogås 13/3 08:52 13/3 16:17 7h 25min 13,5 8
40 145 Jørn Johannessen 13/3 07:03 13/3 16:19 9h 16min 10,8 8
41 108 Jason Fuller 13/3 08:51 13/3 16:22 7h 31min 13,3 8
42 117 Sanja Heikkilä 13/3 08:40 13/3 16:24 7h 44min 12,9 7
43 110 Sofia Berger 13/3 08:50 13/3 16:28 7h 37min 13,1 8
44 118 Antti Hokka 13/3 08:34 13/3 16:31 7h 57min 12,6 8
45 164 Hedda Mosleth 13/3 08:46 13/3 16:34 7h 48min 12,8 8
46 136 Stein Erik Opdahl 13/3 08:50 13/3 16:53 8h 02min 12,4 7
47 122 Martin Iversen 13/3 09:28 13/3 17:18 7h 50min 12,8 8
47 150 Jan-åke Persson 13/3 08:54 13/3 17:18 8h 24min 11,9 8
49 148 Nikolai Olsen 13/3 05:57 13/3 17:21 11h 24min 8,8 7
49 141 Lotte Sandnes 13/3 06:32 13/3 17:21 10h 49min 9,2 8
51 146 Julie Røsberg Amundsen 13/3 09:07 13/3 17:39 8h 32min 11,7 7
52 115 Runar Terje Foslund 13/3 09:44 13/3 18:29 8h 45min 11,4 8
53 152 Laila Arvola 13/3 09:29 13/3 18:31 9h 02min 11,1 8
54 113 Ingunn Thorkildsen 13/3 10:19 13/3 18:55 8h 36min 11,6 7
55 159 Kim Berglund 13/3 11:34 13/3 19:13 7h 39min 13,1 8
56 154 Klara Fjellborg 13/3 10:51 13/3 19:59 9h 08min 10,9 8
57 133 Maria Louise Sara 13/3 10:57 13/3 20:52 9h 55min 10,1 8
58 116 Geir Westvig 13/3 14:43 13/3 23:21 8h 38min 11,6 8
59 138 marie- sophie Rebotton 13/3 14:54 14/3 01:01 10h 07min 9,9 7
60 142 Ida-Helene Sivertsen 13/3 15:42 14/3 01:35 9h 53min 10,1 8
61 144 Andreas Ziltener 13/3 15:42 14/3 01:46 10h 04min 9,9 8
62 112 Rain Neumann 13/3 14:47 14/3 09:56 19h 09min 5,2 7

Sjekkpunkt

1 Masi 78 km
2 Kautokeino 64 km
3 Jergul 100 km
4 Levajok 131 km
5 Karasjok 83 km
6 Jotka 83 km
7 Alta 49 km