Reload
FL500 2012
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 11:00
Siste oppdatering: 14. mars 2012
13. juni 07:19
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 7:   Alta

Stilling inn til sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
56 20 Kai Arne Berg 14/3 09:45 14/3 16:50 7h 05min 7,1 6
55 4 Monica Celius 13/3 10:05 14/3 05:42 19h 37min 2,5 5
54 31 Kari Eldby 13/3 17:05 14/3 05:37 12h 32min 4,0 5
52 2 Arnt M. Bjørnø 13/3 10:01 13/3 15:27 5h 26min 9,2 6
52 70 Tomas Nyheim Lambela 13/3 10:01 13/3 15:27 5h 26min 9,2 5
51 47 Yvonne Rinne 13/3 10:01 13/3 14:54 4h 53min 10,2 6
50 41 Kim Frode Ophus Nordsveen 13/3 04:15 13/3 14:12 9h 57min 5,0 5
49 30 Mats Nysæter 13/3 08:22 13/3 14:12 5h 50min 8,6 5
48 14 Eirik Leander Rotmo 13/3 06:15 13/3 10:23 4h 08min 12,1 6
47 45 Stian Hasfjord 13/3 03:03 13/3 09:15 6h 12min 8,1 5
46 23 Stein Tage Domaas 13/3 04:03 13/3 09:12 5h 09min 9,7 6
43 51 Philip John Gretton 13/3 03:34 13/3 08:40 5h 06min 9,8 8
43 60 Kenneth Gjemmestad 13/3 03:34 13/3 08:40 5h 06min 9,8 8
43 53 Jose Valverde 13/3 03:34 13/3 08:40 5h 06min 9,8 8
42 46 Sean Rebbeng Næss 13/3 02:25 13/3 07:41 5h 16min 9,5 7
41 54 Gerhard Hirz 13/3 02:19 13/3 07:07 4h 48min 10,4 7
40 15 Merete Neset 13/3 00:38 13/3 05:53 5h 15min 9,5 5
39 50 Pål Karlsen Haugsnes 12/3 23:48 13/3 05:39 5h 51min 8,5 6
38 11 Johanne Sundby 12/3 23:55 13/3 04:29 4h 34min 10,9 5
37 8 Wolfgang Simon-Nilsen 12/3 22:48 13/3 04:20 5h 32min 9,0 7
36 37 Marçal Rocias Palau 12/3 22:55 13/3 04:16 5h 21min 9,3 7
35 58 Hanne Bakken Johansen 12/3 22:52 13/3 04:13 5h 21min 9,3 7
34 38 Francois Pagnoux 12/3 23:57 13/3 04:10 4h 13min 11,9 5
33 17 Vidar Løkeng 12/3 20:08 13/3 01:51 5h 43min 8,7 5
32 34 Juho Ylipiessa 12/3 21:16 13/3 01:37 4h 21min 11,5 5
31 59 Nicole Burger 12/3 21:10 13/3 01:25 4h 15min 11,8 6
30 68 Leif Herleiksplass 12/3 20:02 13/3 00:42 4h 40min 10,7 7
29 3 Reidun Kolpus 12/3 20:03 13/3 00:41 4h 38min 10,8 6
28 63 Rolf W. Johansen 12/3 19:54 13/3 00:33 4h 39min 10,8 8
27 9 Egil Eliassen 12/3 20:02 13/3 00:23 4h 21min 11,5 7
26 39 Olivia Van Uytvanck 12/3 19:56 13/3 00:12 4h 16min 11,7 6
25 35 Aslak Prestbakmo 12/3 20:01 13/3 00:09 4h 08min 12,1 7
24 21 Dag Broch 12/3 17:53 12/3 23:28 5h 35min 9,0 6
23 48 Yngve Opgård 12/3 18:47 12/3 23:18 4h 31min 11,1 7
22 40 Einar-Andrè Dalen 12/3 18:58 12/3 23:08 4h 10min 12,0 5
21 66 Nils Hesthag 12/3 18:42 12/3 22:57 4h 15min 11,8 8
20 32 Sølvi Monsen 12/3 18:01 12/3 22:38 4h 37min 10,8 7
19 43 Maria Sparboe 12/3 17:35 12/3 21:42 4h 07min 12,1 7
18 7 Camilla Bjørkli 12/3 17:23 12/3 21:28 4h 05min 12,2 5
17 57 Espen Prestbakmo 12/3 16:31 12/3 21:07 4h 36min 10,9 7
16 16 Jon Hearn 12/3 16:37 12/3 21:05 4h 28min 11,2 5
15 22 Tore J. Helistø 12/3 16:53 12/3 20:59 4h 06min 12,2 6
14 6 Juha Pekka Björkstedt 12/3 16:07 12/3 20:25 4h 18min 11,6 7
13 69 Juha Hokka 12/3 16:01 12/3 20:19 4h 18min 11,6 7
12 67 Jon Børge Stina 12/3 16:08 12/3 20:11 4h 03min 12,3 7
11 56 Ingebrigt Storli 12/3 16:11 12/3 20:04 3h 53min 12,9 7
10 25 Trine Marie Flåtten 12/3 16:14 12/3 20:03 3h 49min 13,1 8
9 1 Geir Wiik 12/3 15:53 12/3 19:55 4h 02min 12,4 8
8 13 Vidar Uglebakken 12/3 15:36 12/3 19:43 4h 07min 12,1 6
7 5 Stein Are Harder 12/3 14:20 12/3 18:31 4h 11min 12,0 6
6 29 Bente Levorsen 12/3 14:11 12/3 18:26 4h 15min 11,8 6
5 42 John Øivind Selmer 12/3 14:31 12/3 18:21 3h 50min 13,0 8
4 26 Ole Sigleif Johansen 12/3 13:27 12/3 17:39 4h 12min 11,9 5
3 28 Leif Wilhelmsen 12/3 13:27 12/3 17:28 4h 01min 12,4 7
2 61 Ole Wingren 12/3 13:00 12/3 16:36 3h 36min 13,9 7
1 27 Katy Meier 12/3 11:49 12/3 15:25 3h 36min 13,9 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 78 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 67 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 50 km