Deltakere

Norgesmesterskap langdistanse 8-spann

Finnmarksløpet 2019 FL1200 (38)    FL500 (84)    FL Junior (11)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
2. Dag Broch    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
3. Krister Höök    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
4. Urho Ahomaa    Ivalo Finland FIN FL500 Rookie
5. Yngve Opgård    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
10. Heinrich Lukk    Ahunapalu Estonia EST FL500 Rookie
11. Bjørn-Hugo Kristoffersen    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
12. Kari Thomassen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
14. Maren Lindahl    Øygardsgrend Norway NOR FL500 Rookie
15. Sølvi Monsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (5)
17. Tore J. Helistø    Tana Norway NOR FL500 Veteran (4)
18. Heidi Johanne Havnås    NORD-TORPA Norway NOR FL500 Rookie
21. Vidar Myklevoll    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
22. Mailin Jerijervi    SVANVIK Norway NOR FL500 Rookie
24. Mikal Lanes    Vadsø Norway NOR FL500 Veteran (3)
25. Juha Hokka    Hannukainen Norway NOR FL500 Veteran (1)
26. Siri Elisabet Holmelid    Leirsund Norway NOR FL500 Rookie
27. Philip Ross    Edinburgh, Scotland Scotland SCO FL500 Veteran (1)
30. Samuel Karlsson    Alta Sweden SWE FL500 Rookie
31. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL500 Veteran (8)
32. Richard Diset    Pothus Norway NOR FL500 Rookie
33. Steven Lietaer    Wielsbeke Belgia BEL FL500 Rookie
36. Oda Mortensen Ingstad    Oslo Norway NOR FL500 Rookie
38. Julie Travadon Coutelier    Megève, France Swiss SWI FL500 Rookie
39. Ole Johnny Holten    Alta Norway NOR FL500 Rookie
40. Arnt-Magnus Gamst    Reisadalen Norway NOR FL500 Rookie
41. Matti Salmi    Nellim Finland FIN FL500 Veteran (1)
42. Jim-Ove Pedersen    Storslett Norway NOR FL500 Veteran (1)
44. Ole Wingren    Nykarleby Finland FIN FL500 Veteran (5)
48. Sanja Heikkila    Storslett Norway NOR FL500 Rookie
49. Magnus Helstrøm    Kommelhaugen Norway NOR FL500 Rookie
50. Riku Setälä    Luosu Finland FIN FL500 Rookie
52. Raine Niemi    Asikkala Finland FIN FL500 Rookie
54. Johan Väisänen    Kangos Sweden SWE FL500 Rookie
57. Laila Arvola    Kvaløya Norway NOR FL500 Veteran (1)
60. Svein Kårtvedt    Nesseby Norway NOR FL500 Veteran (2)
62. Michael Jeckel    Süssen Germany GER FL500 Veteran (1)
63. Wolfgang Simon-Nilsen    Balsfjord Norway NOR FL500 Veteran (3)
65. Mads Leiddal    Ål i Hallingdal Norway NOR FL500 Rookie
66. Walter Kunz    Lidsjöberg Sweden SWE FL500 Rookie
67. Petra Kunz    Lidsjöberg Sweden SWE FL500 Rookie
68. Sigmund Pedersen    Håkøya Norway NOR FL500 Veteran (1)
69. Vidar Aastrøm    Ekkerøy - Vadsø Norway NOR FL500 Rookie
70. Linda Marie Monsen Vassdal    Longyearbyen Norway NOR FL500 Rookie
72. Åsmund Snortheim    Glåmos Norway NOR FL500 Veteran (4)
73. Ronny Wingren    Socklot Finland FIN FL500 Veteran (6)
74. Dag-Ove Røste    Sylling Norway NOR FL500 Rookie
75. Bjørnar Hansen Østigård    Isfjorden Norway NOR FL500 Veteran (5)
76. Børge Johansen    Karasjok Norway NOR FL500 Veteran (2)
77. Tuva Almås    Stord Norway NOR FL500 Rookie (1)
78. Jan Kåre Heiberg    Gjøvik Norway NOR FL500 Veteran (1)
83. Herlof Hammari    Øvre Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
85. Emma Lockhart    Skurdalen Norway NOR FL500 Rookie
86. Daniel Haagensen    Tomter Norway NOR FL500 Rookie
90. Morgan Johnsen    Brevik Norway NOR FL500 Rookie
92. Monika Bøkestad    Bindal Norway NOR FL500 Rookie
93. Christine Karijord    Junkerdal/Bodø Norway NOR FL500 Veteran (2)
95. Stein Erik Opdahl    Rypefjord Norway NOR FL500 Rookie
97. Aron Andersson    Kiruna Sweden SWE FL500 Rookie
98. Jan Slosar    Kiruna Norway NOR FL500 Rookie
99. Cedric Lemoine    Villeneuve Saint Georges (France) France FRA FL500 Rookie
104. Britt-Johanne Rundhaug    Nordreisa Norway NOR FL500 Veteran (3)
105. Thibaut Branquart    Lambersart France FRA FL500 Rookie
106. Mina Skjøthaug Karlstrøm    Langfjordbotn Norway NOR FL500 Rookie (3)
107. Jonny Beier    Tana Norway NOR FL500 Veteran (1)
109. Charlotte Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL500 Veteran (2)
113. Jimmy Pettersson    Norderåsen, Östersund Sweden SWE FL500 Rookie
114. Silje Máret Somby    Karasjok Norway NOR FL500 Veteran (1)
115. Trannois Guy    Uriage France FRA FL500 Rookie
116. Heidi Vogel    Weischlitz Germany GER FL500 Rookie
117. Angela Wiatowski    Dannefeld Germany GER FL500 Rookie
119. Diana Sevkova    Nižný Hrušov Slovakia SVK FL500 Rookie
120. Harald Tunheim    Alta Norway NOR FL500 Veteran (21)
121. Roger Fossøy    Mortenhals Norway NOR FL500 Veteran (3)
122. Bernt Henriksen    Alta Norway NOR FL500 Rookie
123. Anders Schanche    Hakadal Norway NOR FL500 Rookie
124. Jo Inge Fuglesteg    Valdres Norway NOR FL500 Rookie
125. Egil Eliassen    Beisfjord Norway NOR FL500 Veteran (4)
129. Kine Skaugen    Næroset Norway NOR FL500 Rookie
130. Erle Amalie Fuglesteg    Vaset Norway NOR FL500 Veteran (1)
131. Emil Inauen    Appenzell Swiss SWI FL500 Rookie (1)
132. Håkan Nisula    Karlstad Sweden SWE FL500 Rookie
134. Juho Ylipiessa    Kurtakko Finland FIN FL500 Veteran (1)
135. Jiří Vondrák    Rudník Czech Republic CZE FL500 Rookie
139. Lionel Clauser    Pohjasperä Finland FIN FL500 Rookie

Antall deltakere:  84      (36 veteraner, 48 rookies)

Norway 55   Finland 8   Estonia 1   Scotland 1   Sweden 7   Belgia 1   Swiss 2   Germany 3   France 3   Slovakia 1  
Czech Republic 1