Reload
FL500 2019
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 13:13
Siste oppdatering: 14. mars 2019
25. februar 14:43
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 170 Hanna Lyrek Norway Alta 2d 14h 23min
2 158 Harald Tunheim Norway Alta +12min
3 168 Andrè Fjørtoft Bjørnstad Norway Askim +1h 45min
4 147 Emma Lockhart Norway Skurdalen +2h 26min
5 150 Daniel Haagensen Norway Tomter +3h 26min
6 120 Johan Väisänen Sweden Kangos +5h 28min
7 160 Bernt Henriksen Norway Alta +5h 42min
8 135 Herlof Hammari Norway Øvre Alta +5h 57min
9 112 Ole Wingren Finland Nykarleby +6h 06min
10 140 Jan Kåre Heiberg Norway Gjøvik +7h 22min
11 169 Cato Bruvik Norway Valdres +7h 44min
12 139 Christine Karijord Norway Junkerdal/Bodø +7h 55min
13 164 Kine Skaugen Norway Næroset +8h 14min
14 159 Roger Fossøy Norway Mortenhals +8h 19min
15 128 Siri Elisabet Holmelid Norway Leirsund +9h 06min
16 115 Tuva Almås Norway Stord +9h 34min
17 132 Maren Lindahl Norway Øygardsgrend +9h 34min
18 124 Mina Skjøthaug Karlstrøm Norway Langfjordbotn +9h 46min
19 133 Matti Salmi Finland Nellim +10h 21min
20 103 Mads Leiddal Norway Ål i Hallingdal +11h 37min
21 166 Juho Ylipiessa Finland Kurtakko +11h 55min
22 129 Krister Höök Norway Tana +11h 58min
23 151 Jonny Beier Norway Tana +12h 18min
24 110 Raine Niemi Finland Asikkala +13h 51min
25 108 Oda Mortensen Ingstad Norway Oslo +14h 05min
26 142 Michael Jeckel Germany Süssen +14h 50min
27 101 Jim-Ove Pedersen Norway Storslett +14h 55min
28 134 Mailin Jerijervi Norway SVANVIK +16h 07min
29 154 Silje Máret Somby Norway Karasjok +16h 07min
30 109 Bjørnar Hansen Østigård Norway Isfjorden +16h 33min
31 105 Catherine Fontaine France Cheillé +19h 16min
32 143 Monika Bøkestad Norway Bindal +20h 09min
33 119 Ole Johnny Holten Norway Alta +23h 33min
34 138 Laila Arvola Norway Kvaløya +1d 01h 29min
35 152 Charlotte Nyheim Lambela Norway Skibotn +1d 01h 38min
36 141 Yngve Opgård Norway Alta +1d 02h 02min
37 121 Walter Kunz Sweden Lidsjöberg +1d 03h 08min
38 116 Thibaut Branquart France Lambersart +1d 03h 47min
39 144 Julie Travadon Coutelier Swiss Megève, France +1d 03h 48min
40 114 Sanja Heikkila Norway Storslett +1d 05h 06min
41 111 Stein Erik Opdahl Norway Rypefjord +1d 10h 12min
42 165 Erle Amalie Fuglesteg Norway Vaset +1d 12h 32min
43 162 Jo Inge Fuglesteg Norway Valdres +1d 12h 32min
44 167 Hans Petter Harangen Norway Lakselv +2d 07h 06min
45 122 Linda Marie Monsen Vassdal Norway Longyearbyen +2d 07h 06min

Vis med tid brukt per løper