Reload
FL500 2018
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 13:19
Siste oppdatering: 15. mars 2018
20. juli 03:05
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 166 Harald Tunheim Norway Alta 2d 17h 20min
2 119 Solfrid Håkenstad Norway Beitostølen 2d 21h 23min
3 167 Sindre Kolstad Valan Norway Røros 2d 21h 39min
4 161 Krister Höök Norway Tana 2d 21h 44min
5 151 Dre Langefeld USA Asheville 2d 22h 18min
6 123 Helene Gran Øverli Norway Tana/Ås/Sem 3d 00h 39min
7 169 Helge Hoftun Norway Suldal 3d 00h 40min
8 140 Silje Máret Somby Norway Karasjok 3d 00h 57min
9 159 Guro Krempig Norway Alta 3d 00h 58min
10 126 Liv Bjørsvik Norway Leveld 3d 01h 26min
11 141 Terje Svendsrud Norway Konnerud 3d 01h 50min
12 148 Mikael Jutila Finland Pedersöre 3d 02h 48min
13 132 Maja Sellevoll Norway Storslett 3d 04h 27min
14 113 Claus Grennes Norway Gausdal 3d 04h 28min
15 114 Berit Astrid Utsi Norway Karasjok 3d 04h 32min
16 165 Jason Fuller England Exeter, UK. 3d 04h 49min
17 168 Aleksandra Torgersen Norway Enebakk 3d 05h 27min
18 125 Svein Kårtvedt Norway Nesseby 3d 05h 40min
19 170 Thorvild Dahlen Norway Lommedalen 3d 09h 55min
20 146 Berit Seljestokken Norway Florø og Alta 3d 10h 20min
21 150 Matti Salmi Finland Nellim 3d 10h 55min
22 131 Ben Marsden England Oxford 3d 11h 24min
23 133 Marianne Dahlen Norway Tana 3d 14h 05min
24 160 Tommy Theodorsen Norway Straumsbukta 3d 18h 46min
25 128 Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn 3d 19h 42min
26 120 Torbjørn Helstrøm Norway Storvann 3d 20h 29min
27 158 Isabelle Travadon France Le Plan de la Tour 3d 21h 42min
28 122 Dubelly Roland Swiss Genève 3d 22h 35min
29 163 Åsmund Snortheim Norway Glåmos 3d 23h 56min
30 117 Jan Kåre Heiberg Norway Gjøvik 4d 01h 31min
31 105 Cameron Noonan Great Britain London 4d 01h 41min
32 118 Jonny Beier Norway Tana 4d 04h 47min
33 139 Marcin Harna Poland Komańcza 4d 10h 23min
34 153 Roman Habásko Czech Republic Podbořany 4d 12h 58min
35 129 Geir-Ivar Vikholt Norway Kvæfjord 4d 21h 23min

Vis med tidsdifferanse