Reload
FL500 2018
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 13:19
Siste oppdatering: 15. mars 2018
25. juni 13:47
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 166 Harald Tunheim Norway Alta 2d 17h 20min
2 119 Solfrid Håkenstad Norway Beitostølen +4h 03min
3 167 Sindre Kolstad Valan Norway Røros +4h 19min
4 161 Krister Höök Norway Tana +4h 24min
5 151 Dre Langefeld USA Asheville +4h 58min
6 123 Helene Gran Øverli Norway Tana/Ås/Sem +7h 19min
7 169 Helge Hoftun Norway Suldal +7h 20min
8 140 Silje Máret Somby Norway Karasjok +7h 37min
9 159 Guro Krempig Norway Alta +7h 38min
10 126 Liv Bjørsvik Norway Leveld +8h 06min
11 141 Terje Svendsrud Norway Konnerud +8h 30min
12 148 Mikael Jutila Finland Pedersöre +9h 28min
13 132 Maja Sellevoll Norway Storslett +11h 07min
14 113 Claus Grennes Norway Gausdal +11h 08min
15 114 Berit Astrid Utsi Norway Karasjok +11h 12min
16 165 Jason Fuller England Exeter, UK. +11h 29min
17 168 Aleksandra Torgersen Norway Enebakk +12h 07min
18 125 Svein Kårtvedt Norway Nesseby +12h 20min
19 170 Thorvild Dahlen Norway Lommedalen +16h 35min
20 146 Berit Seljestokken Norway Florø og Alta +17h 00min
21 150 Matti Salmi Finland Nellim +17h 35min
22 131 Ben Marsden England Oxford +18h 04min
23 133 Marianne Dahlen Norway Tana +20h 45min
24 160 Tommy Theodorsen Norway Straumsbukta +1d 01h 26min
25 128 Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn +1d 02h 22min
26 120 Torbjørn Helstrøm Norway Storvann +1d 03h 09min
27 158 Isabelle Travadon France Le Plan de la Tour +1d 04h 22min
28 122 Dubelly Roland Swiss Genève +1d 05h 15min
29 163 Åsmund Snortheim Norway Glåmos +1d 06h 36min
30 117 Jan Kåre Heiberg Norway Gjøvik +1d 08h 11min
31 105 Cameron Noonan Great Britain London +1d 08h 21min
32 118 Jonny Beier Norway Tana +1d 11h 27min
33 139 Marcin Harna Poland Komańcza +1d 17h 03min
34 153 Roman Habásko Czech Republic Podbořany +1d 19h 38min
35 129 Geir-Ivar Vikholt Norway Kvæfjord +2d 04h 03min

Vis med tid brukt per løper