Reload
FL500 2013
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 11:00
Siste oppdatering: 13. mars 2013
11. desember 13:34
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 33 Milos Gonda Slovakia Spisska Nova Ves 2d 03h 12min
2 36 Eline Lihagen Norway Hov/Alta 2d 03h 41min
3 18 Katy Meier Sweden Slagnäs 2d 03h 44min
4 19 Ole Wingren Finland Nykarleby 2d 03h 50min
5 20 Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Elvalandet 2d 05h 11min
6 35 Espen Sønvisen Bech Norway Alta 2d 05h 25min
7 34 Eileen Strøm Norway Asker 2d 06h 13min
8 51 Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal 2d 07h 05min
9 24 Tore J. Helistø Norway Tana 2d 07h 13min
10 27 Vidar Uglebakken Norway Alta 2d 07h 16min
11 5 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn 2d 07h 18min
12 25 Sølvi Monsen Norway Alta 2d 07h 22min
13 45 Svein Sødahl Kvam Norway Trondheim 2d 07h 24min
14 43 Marcos Porcires Norway Rauland 2d 07h 38min
15 11 Ove Grytbak Norway Røros 2d 07h 52min
16 29 Vidar Løkeng Norway Beisfjord 2d 08h 45min
17 4 Alexander Johansson Norway Kirkenes 2d 08h 50min
18 40 Geir Wiik Norway Brandbu 2d 09h 01min
19 42 Christian Høy Knudsen Norway Alta 2d 09h 22min
20 61 Stefan Falter Norway Pasvik 2d 10h 04min
21 16 Stian Hasfjord Norway Malangen 2d 10h 18min
22 48 Dag Broch Norway Tana 2d 10h 46min
23 1 Egil Eliassen Norway Beisfjord 2d 10h 53min
24 32 Berit Seljestokken Norway Florø og Alta 2d 11h 03min
25 26 Stein Tage Domaas Norway Vadsø 2d 11h 37min
26 3 Henrik Stang Aas Norway Alta 2d 11h 39min
27 52 Alf Stokke Norway Gol 2d 11h 48min
28 46 Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen 2d 12h 53min
29 70 Michelle Kristin Pedersen Norway Tromsø 2d 13h 03min
30 22 Ronny Wingren Finland Socklot 2d 13h 16min
31 10 Yvonne Dåbakk Norway Vormsund 2d 15h 02min
32 2 Mel Andrews Great Britain Andover, UK 2d 16h 44min
33 30 Pasi Ollikainen Norway Nurmes 2d 17h 22min
34 64 Raymond Johansen Norway Alta 2d 18h 17min
35 69 Wolfram Schumacher Germany Florstadt/Stammheim 2d 19h 43min
36 8 Ørnulf Jacobsen Norway Sørøya 2d 20h 15min
37 14 Cécile DUPE France Lortet 2d 22h 30min
37 44 Francois Pagnoux France Arreau 2d 22h 30min
39 66 Andreas Trongaard Norway Flisa 2d 22h 43min
40 59 Kent-Gjoran Svendsen Sweden Tromsdalen 2d 22h 46min
41 62 Børge Johansen Norway Karasjok 2d 23h 22min
42 55 Gunhild Sem Norway Dalsbygda 3d 00h 57min
43 60 Beate Jähnig Norway Brandenburg 3d 00h 58min
44 13 Tom Hardy Norway Tanabru 3d 01h 41min
45 49 Nora Själin Sweden Storuman 3d 05h 00min
46 65 Hugo Hansen Norway Nordreisa 3d 12h 31min
47 50 Kjetil Kristoffersen Norway Tromsø 3d 21h 40min
48 21 Peter Kay-Kujawski Great Britain Ringwood 3d 22h 15min

Vis med tidsdifferanse