Reload
FL500 2019
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 13:13
Siste oppdatering: 14. mars 2019
28. februar 19:56
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
101. Jim-Ove Pedersen Norway Storslett Veteran
102. Heinrich Lukk Estonia Ahunapalu Rookie
103. Mads Leiddal Norway Ål i Hallingdal Rookie
104. Richard Diset Norway Pothus Rookie
105. Catherine Fontaine France Cheillé Rookie
106. Svein Kårtvedt Norway Nesseby Veteran
107. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
108. Oda Mortensen Ingstad Norway Oslo Rookie
109. Bjørnar Hansen Østigård Norway Isfjorden Veteran
110. Raine Niemi Finland Asikkala Rookie
111. Stein Erik Opdahl Norway Rypefjord Rookie
112. Ole Wingren Finland Nykarleby Veteran
113. Åsmund Snortheim Norway Glåmos Veteran
114. Sanja Heikkila Norway Storslett Rookie
115. Tuva Almås Norway Stord Rookie
116. Thibaut Branquart France Lambersart Rookie
117. Philip Ross Scotland Edinburgh, Scotland Veteran
118. Heidi Johanne Havnås Norway NORD-TORPA Rookie
119. Ole Johnny Holten Norway Alta Rookie
120. Johan Väisänen Sweden Kangos Rookie
121. Walter Kunz Sweden Lidsjöberg Rookie
122. Linda Marie Monsen Vassdal Norway Longyearbyen Rookie
123. Dag Broch Norway Tana Veteran
124. Mina Skjøthaug Karlstrøm Norway Langfjordbotn Rookie
125. Samuel Karlsson Sweden Alta Rookie
126. Kari Thomassen Norway Alta Veteran
127. Magnus Helstrøm Norway Kommelhaugen Rookie
128. Siri Elisabet Holmelid Norway Leirsund Rookie
129. Krister Höök Norway Tana Veteran
130. Britt-Johanne Rundhaug Norway Nordreisa Veteran
131. Børge Johansen Norway Karasjok Veteran
132. Maren Lindahl Norway Øygardsgrend Rookie
133. Matti Salmi Finland Nellim Veteran
134. Mailin Jerijervi Norway SVANVIK Rookie
135. Herlof Hammari Norway Øvre Alta Veteran
136. Arnt-Magnus Gamst Norway Reisadalen Rookie
138. Laila Arvola Norway Kvaløya Veteran
139. Christine Karijord Norway Junkerdal/Bodø Veteran
140. Jan Kåre Heiberg Norway Gjøvik Veteran
141. Yngve Opgård Norway Alta Veteran
142. Michael Jeckel Germany Süssen Veteran
143. Monika Bøkestad Norway Bindal Rookie
144. Julie Travadon Coutelier Swiss Megève, France Rookie
145. Juha Hokka Finland Hannukainen Veteran
146. Mikal Lanes Norway Vadsø Veteran
147. Emma Lockhart Norway Skurdalen Rookie
148. Urho Ahomaa Finland Ivalo Rookie
149. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
150. Daniel Haagensen Norway Tomter Rookie
151. Jonny Beier Norway Tana Veteran
152. Charlotte Nyheim Lambela Norway Skibotn Veteran
153. Jimmy Pettersson Sweden Norderåsen, Östersund Rookie
154. Silje Máret Somby Norway Karasjok Veteran
155. Trannois Guy France Uriage Rookie
156. Heidi Vogel Germany Weischlitz Rookie
157. Angela Wiatowski Germany Dannefeld Rookie
158. Harald Tunheim Norway Alta Veteran
159. Roger Fossøy Norway Mortenhals Veteran
160. Bernt Henriksen Norway Alta Rookie
161. Anders Schanche Norway Hakadal Rookie
162. Jo Inge Fuglesteg Norway Valdres Rookie
163. Egil Eliassen Norway Beisfjord Veteran
164. Kine Skaugen Norway Næroset Rookie
165. Erle Amalie Fuglesteg Norway Vaset Veteran
166. Juho Ylipiessa Finland Kurtakko Veteran
167. Hans Petter Harangen Norway Lakselv Rookie
168. Andrè Fjørtoft Bjørnstad Norway Askim Rookie
169. Cato Bruvik Norway Valdres Rookie
170. Hanna Lyrek Norway Alta Rookie