Reload
FL500 2018
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 13:19
Siste oppdatering: 15. mars 2018
12. desember 10:35
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
101. Walter Kunz Sweden Lidsjöberg Rookie
102. Alexander Schwarz Finland Inari Veteran
103. Ole Johnny Holten Norway Alta Rookie
104. Yngve Opgård Norway Alta Veteran
105. Cameron Noonan Great Britain London Rookie
106. Baltasar Gallardo Gonzalez Spain Pamplona Veteran
107. Runar Terje Foslund Norway ALTA Rookie
108. Julian Zufiaurre Spain Tafalla Rookie
109. Merete Neset Norway Rauland Veteran
110. Charlotte Nyheim Lambela Norway Skibotn Veteran
111. Katharina Koch-Hartke Germany Miekojärvi Veteran
112. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Balsfjord Veteran
113. Claus Grennes Norway Gausdal Rookie
114. Berit Astrid Utsi Norway Karasjok Veteran
115. Emilie Guegan France Vitå, Sweden Rookie
116. Philip Ross Scotland Edinburgh, Scotland Veteran
117. Jan Kåre Heiberg Norway Gjøvik Rookie
118. Jonny Beier Norway Tana Rookie
119. Solfrid Håkenstad Norway Beitostølen Rookie
120. Torbjørn Helstrøm Norway Storvann Rookie
121. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
122. Dubelly Roland Swiss Genève Rookie
123. Helene Gran Øverli Norway Tana/Ås/Sem Rookie
124. Terje Erik Loftsgård Norway Sundbolien Veteran
125. Svein Kårtvedt Norway Nesseby Veteran
126. Liv Bjørsvik Norway Leveld Veteran
127. Aron Andersson Sweden Kiruna Rookie
128. Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn Veteran
129. Geir-Ivar Vikholt Norway Kvæfjord Rookie
130. Jimmy Pettersson Sweden Norderåsen, Östersund Rookie
131. Ben Marsden England Oxford Rookie
132. Maja Sellevoll Norway Storslett Rookie
133. Marianne Dahlen Norway Tana Veteran
134. Ole Wingren Finland Nykarleby Veteran
135. Ingvild Lakseide Fossøy Norway Alta Veteran
136. Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen Veteran
137. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
138. Kent-Gjøran Svendsen Sweden Svappavaara Veteran
139. Marcin Harna Poland Komańcza Rookie
140. Silje Máret Somby Norway Karasjok Rookie
141. Terje Svendsrud Norway Konnerud Veteran
142. Taisto Torneus Sweden Kauppinen Veteran
143. Milos Gonda Slovakia Spisska Nova Ves Veteran
144. Katja Bosch Germany Albstadt Rookie
145. Sølvi Monsen Norway Alta Veteran
146. Berit Seljestokken Norway Florø og Alta Veteran
147. Daniel Vollstedt Finland Puolanka Veteran
148. Mikael Jutila Finland Pedersöre Veteran
149. Lars Hoffmann Germany Wesenberg / Gargnäs Rookie
150. Matti Salmi Finland Nellim Rookie
151. Dre Langefeld USA Asheville Rookie
152. Jiří Vondrák Czech Republic Rudník Rookie
153. Roman Habásko Czech Republic Podbořany Rookie
154. Stefan Gross Austria KVALØYA Rookie
155. Kjetil Kristoffersen Norway Tromsø Veteran
156. Julie Travadon Coutelier Swiss Megève, France Rookie
157. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
158. Isabelle Travadon France Le Plan de la Tour Veteran
159. Guro Krempig Norway Alta Rookie
160. Tommy Theodorsen Norway Straumsbukta Veteran
161. Krister Höök Norway Tana Veteran
162. Daniel Juillaguet France Septmoncel Veteran
163. Åsmund Snortheim Norway Glåmos Veteran
164. Anette Jönsson Sweden Teurajärvi Rookie
165. Jason Fuller England Exeter, UK. Rookie
166. Harald Tunheim Norway Alta Veteran
167. Sindre Kolstad Valan Norway Røros Rookie
168. Aleksandra Torgersen Norway Enebakk Rookie
169. Helge Hoftun Norway Suldal Veteran
170. Thorvild Dahlen Norway Lommedalen Veteran