Reload
FL500 2019
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 13:13
Siste oppdatering: 14. mars 2019
24. mai 11:54
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Kautokeino

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling ut fra sjekkpunktet
Nr SNr Navn Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
ut
1 168 Andrè Fjørtoft Bjørnstad 10/3 08:04 10/3 13:45 5h 41min 7
2 147 Emma Lockhart 10/3 08:41 10/3 13:54 5h 13min 8
3 136 Arnt-Magnus Gamst 10/3 08:49 10/3 14:00 5h 11min 8
4 158 Harald Tunheim 10/3 09:15 10/3 14:05 4h 50min 8
5 124 Mina Skjøthaug Karlstrøm 10/3 09:13 10/3 14:06 4h 53min 8
6 170 Hanna Lyrek 10/3 09:34 10/3 14:12 4h 38min 8
7 107 Elisabeth Edland 10/3 09:09 10/3 14:13 5h 04min 8
8 110 Raine Niemi 10/3 09:18 10/3 14:37 5h 19min 8
8 112 Ole Wingren 10/3 10:09 10/3 14:37 4h 28min 8
10 160 Bernt Henriksen 10/3 09:57 10/3 14:44 4h 47min 8
11 153 Jimmy Pettersson 10/3 09:00 10/3 14:48 5h 48min 8
12 132 Maren Lindahl 10/3 09:19 10/3 14:53 5h 34min 8
13 149 Ronny Wingren 10/3 09:02 10/3 15:02 6h 00min 8
14 130 Britt-Johanne Rundhaug 10/3 09:55 10/3 15:13 5h 18min 8
15 150 Daniel Haagensen 10/3 09:31 10/3 15:14 5h 43min 8
16 169 Cato Bruvik 10/3 10:00 10/3 15:15 5h 15min 7
17 120 Johan Väisänen 10/3 09:27 10/3 15:26 5h 59min 8
18 135 Herlof Hammari 10/3 11:05 10/3 15:38 4h 33min 8
19 106 Svein Kårtvedt 10/3 10:25 10/3 16:02 5h 37min 8
20 125 Samuel Karlsson 10/3 10:48 10/3 16:04 5h 16min 8
21 140 Jan Kåre Heiberg 10/3 10:27 10/3 16:22 5h 55min 8
21 128 Siri Elisabet Holmelid 10/3 10:39 10/3 16:22 5h 43min 8
23 151 Jonny Beier 10/3 09:28 10/3 16:32 7h 04min 7
24 144 Julie Travadon Coutelier 10/3 10:20 10/3 16:35 6h 15min 8
25 139 Christine Karijord 10/3 10:55 10/3 16:38 5h 43min 7
26 127 Magnus Helstrøm 10/3 10:31 10/3 16:42 6h 11min 8
27 131 Børge Johansen 10/3 10:39 10/3 16:48 6h 09min 8
28 109 Bjørnar Hansen Østigård 10/3 10:25 10/3 16:51 6h 26min 8
29 129 Krister Höök 10/3 10:24 10/3 16:52 6h 28min 7
30 159 Roger Fossøy 10/3 11:39 10/3 16:59 5h 20min 7
31 154 Silje Máret Somby 10/3 11:18 10/3 17:00 5h 42min 6
32 133 Matti Salmi 10/3 11:06 10/3 17:02 5h 56min 8
32 115 Tuva Almås 10/3 11:52 10/3 17:02 5h 10min 8
34 145 Juha Hokka 10/3 11:54 10/3 17:12 5h 18min 7
35 148 Urho Ahomaa 10/3 11:27 10/3 17:15 5h 48min 8
36 119 Ole Johnny Holten 10/3 11:23 10/3 17:58 6h 35min 6
37 143 Monika Bøkestad 10/3 11:48 10/3 18:07 6h 19min 8
38 103 Mads Leiddal 10/3 12:55 10/3 18:14 5h 19min 8
39 166 Juho Ylipiessa 10/3 12:37 10/3 18:16 5h 39min 7
40 146 Mikal Lanes 10/3 11:56 10/3 18:18 6h 22min 6
41 152 Charlotte Nyheim Lambela 10/3 13:35 10/3 19:03 5h 28min 8
42 164 Kine Skaugen 10/3 12:24 10/3 19:07 6h 43min 7
43 105 Catherine Fontaine 10/3 11:52 10/3 19:15 7h 23min 7
44 118 Heidi Johanne Havnås 10/3 13:40 10/3 19:19 5h 39min 7
45 142 Michael Jeckel 10/3 13:00 10/3 19:26 6h 26min 8
46 117 Philip Ross 10/3 11:32 10/3 19:28 7h 56min 7
47 134 Mailin Jerijervi 10/3 13:15 10/3 19:29 6h 14min 7
48 126 Kari Thomassen 10/3 13:16 10/3 19:30 6h 14min 6
49 101 Jim-Ove Pedersen 10/3 11:56 10/3 19:36 7h 40min 7
50 113 Åsmund Snortheim 10/3 11:45 10/3 19:39 7h 54min 6
51 108 Oda Mortensen Ingstad 10/3 14:24 10/3 19:40 5h 16min 8
52 111 Stein Erik Opdahl 10/3 12:59 10/3 19:44 6h 45min 7
53 141 Yngve Opgård 10/3 13:28 10/3 20:04 6h 36min 7
54 138 Laila Arvola 10/3 13:10 10/3 20:28 7h 18min 8
55 114 Sanja Heikkila 10/3 13:24 10/3 20:34 7h 10min 7
56 161 Anders Schanche 10/3 12:51 10/3 20:42 7h 51min 6
57 104 Richard Diset 10/3 14:56 10/3 21:35 6h 39min 7
58 121 Walter Kunz 10/3 13:51 10/3 21:38 7h 47min 7
58 116 Thibaut Branquart 10/3 14:43 10/3 21:38 6h 55min 7
60 167 Hans Petter Harangen 10/3 16:21 10/3 23:20 6h 59min 8
61 162 Jo Inge Fuglesteg 10/3 18:17 11/3 00:03 5h 46min 8
61 165 Erle Amalie Fuglesteg 10/3 18:17 11/3 00:03 5h 46min 8
63 155 Trannois Guy 10/3 14:32 11/3 03:21 12h 49min 6
64 122 Linda Marie Monsen Vassdal 10/3 18:28 11/3 03:22 8h 54min 7

Sjekkpunkt

1 Jotka 78 km
2 Kautokeino 126 km
3 Jergul 100 km
4 Valjok 89 km
5 Karasjok 44 km
6 Jotka 83 km
7 Alta 49 km