Reload
FL500 2018
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 13:19
Siste oppdatering: 15. mars 2018
14. november 03:47
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 102 Alexander Schwarz 10/3 13:20 10/3 19:20 6h 00min 13,2 8
2 124 Terje Erik Loftsgård 10/3 13:42 10/3 19:38 5h 56min 13,3 8
3 121 Ronny Wingren 10/3 13:39 10/3 19:41 6h 02min 13,1 8
4 118 Jonny Beier 10/3 13:36 10/3 19:42 6h 06min 13,0 8
5 125 Svein Kårtvedt 10/3 13:43 10/3 19:43 6h 00min 13,2 8
6 114 Berit Astrid Utsi 10/3 13:32 10/3 19:44 6h 12min 12,7 8
7 137 Elisabeth Edland 10/3 13:55 10/3 19:45 5h 50min 13,5 8
8 134 Ole Wingren 10/3 13:52 10/3 19:49 5h 57min 13,3 8
9 130 Jimmy Pettersson 10/3 13:48 10/3 19:50 6h 02min 13,1 8
9 104 Yngve Opgård 10/3 13:22 10/3 19:50 6h 28min 12,2 8
9 152 Jiří Vondrák 10/3 14:10 10/3 19:50 5h 40min 13,9 8
12 126 Liv Bjørsvik 10/3 13:44 10/3 19:52 6h 08min 12,9 8
13 101 Walter Kunz 10/3 13:19 10/3 19:57 6h 38min 11,9 8
14 119 Solfrid Håkenstad 10/3 13:37 10/3 19:58 6h 21min 12,4 8
15 133 Marianne Dahlen 10/3 13:51 10/3 20:02 6h 11min 12,8 8
16 143 Milos Gonda 10/3 14:01 10/3 20:03 6h 02min 13,1 8
17 120 Torbjørn Helstrøm 10/3 13:38 10/3 20:07 6h 29min 12,2 8
18 113 Claus Grennes 10/3 13:31 10/3 20:09 6h 38min 11,9 8
18 166 Harald Tunheim 10/3 14:24 10/3 20:09 5h 45min 13,7 8
20 138 Kent-Gjøran Svendsen 10/3 13:56 10/3 20:10 6h 14min 12,7 8
21 159 Guro Krempig 10/3 14:17 10/3 20:11 5h 54min 13,4 8
21 123 Helene Gran Øverli 10/3 13:41 10/3 20:11 6h 30min 12,2 8
23 116 Philip Ross 10/3 13:34 10/3 20:12 6h 38min 11,9 8
24 135 Ingvild Lakseide Fossøy 10/3 13:53 10/3 20:14 6h 21min 12,4 8
25 111 Katharina Koch-Hartke 10/3 13:29 10/3 20:16 6h 47min 11,6 8
25 132 Maja Sellevoll 10/3 13:50 10/3 20:16 6h 26min 12,3 8
27 157 John Øivind Selmer 10/3 14:15 10/3 20:18 6h 03min 13,1 8
27 142 Taisto Torneus 10/3 14:00 10/3 20:18 6h 18min 12,5 8
29 117 Jan Kåre Heiberg 10/3 13:35 10/3 20:23 6h 48min 11,6 8
30 139 Marcin Harna 10/3 13:57 10/3 20:25 6h 28min 12,2 8
31 141 Terje Svendsrud 10/3 13:59 10/3 20:26 6h 27min 12,2 8
32 109 Merete Neset 10/3 13:27 10/3 20:27 7h 00min 11,3 8
33 148 Mikael Jutila 10/3 14:06 10/3 20:30 6h 24min 12,3 8
34 128 Tomas Nyheim Lambela 10/3 13:46 10/3 20:31 6h 45min 11,7 8
35 127 Aron Andersson 10/3 13:45 10/3 20:32 6h 47min 11,6 8
36 145 Sølvi Monsen 10/3 14:03 10/3 20:33 6h 30min 12,2 8
36 149 Lars Hoffmann 10/3 14:07 10/3 20:33 6h 26min 12,3 8
38 107 Runar Terje Foslund 10/3 13:25 10/3 20:34 7h 09min 11,0 8
39 161 Krister Höök 10/3 14:19 10/3 20:35 6h 16min 12,6 8
40 168 Aleksandra Torgersen 10/3 14:26 10/3 20:36 6h 10min 12,8 8
41 162 Daniel Juillaguet 10/3 14:20 10/3 20:39 6h 19min 12,5 8
42 131 Ben Marsden 10/3 13:49 10/3 20:40 6h 51min 11,5 8
43 140 Silje Máret Somby 10/3 13:58 10/3 20:45 6h 47min 11,6 8
43 103 Ole Johnny Holten 10/3 13:21 10/3 20:45 7h 24min 10,7 8
45 110 Charlotte Nyheim Lambela 10/3 13:28 10/3 20:46 7h 18min 10,8 8
46 151 Dre Langefeld 10/3 14:09 10/3 20:53 6h 44min 11,7 8
47 160 Tommy Theodorsen 10/3 14:18 10/3 20:54 6h 36min 12,0 8
48 122 Dubelly Roland 10/3 13:40 10/3 20:56 7h 16min 10,9 8
49 146 Berit Seljestokken 10/3 14:04 10/3 20:57 6h 53min 11,5 8
50 106 Baltasar Gallardo Gonzalez 10/3 13:24 10/3 20:58 7h 34min 10,4 8
51 167 Sindre Kolstad Valan 10/3 14:25 10/3 21:00 6h 35min 12,0 8
52 170 Thorvild Dahlen 10/3 14:28 10/3 21:01 6h 33min 12,1 8
53 163 Åsmund Snortheim 10/3 14:21 10/3 21:02 6h 41min 11,8 8
53 147 Daniel Vollstedt 10/3 14:05 10/3 21:02 6h 57min 11,4 8
55 154 Stefan Gross 10/3 14:12 10/3 21:06 6h 54min 11,4 8
56 169 Helge Hoftun 10/3 14:27 10/3 21:08 6h 41min 11,8 8
57 115 Emilie Guegan 10/3 13:33 10/3 21:12 7h 39min 10,3 8
58 112 Wolfgang Simon-Nilsen 10/3 13:30 10/3 21:23 7h 53min 10,0 8
59 156 Julie Travadon Coutelier 10/3 14:14 10/3 21:26 7h 12min 11,0 8
60 136 Johanne Sundby 10/3 13:54 10/3 21:29 7h 35min 10,4 8
60 165 Jason Fuller 10/3 14:23 10/3 21:29 7h 06min 11,1 8
60 150 Matti Salmi 10/3 14:08 10/3 21:29 7h 21min 10,7 8
63 158 Isabelle Travadon 10/3 14:16 10/3 21:32 7h 16min 10,9 8
64 105 Cameron Noonan 10/3 13:23 10/3 21:34 8h 11min 9,7 8
65 129 Geir-Ivar Vikholt 10/3 13:47 10/3 21:44 7h 57min 9,9 8
66 108 Julian Zufiaurre 10/3 13:26 10/3 21:54 8h 28min 9,3 8
67 155 Kjetil Kristoffersen 10/3 14:13 10/3 21:55 7h 42min 10,3 8
68 153 Roman Habásko 10/3 14:11 10/3 22:08 7h 57min 9,9 8
69 144 Katja Bosch 10/3 14:02 10/3 22:12 8h 10min 9,7 8
70 164 Anette Jönsson 10/3 14:22 11/3 08:19 17h 57min 4,4 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 79 km
2 Kautokeino 121 km
3 Jergul 101 km
4 Valjok 89 km
5 Karasjok 44 km
6 Jotka 83 km
7 Alta 50 km