Reload
FL500 2019
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 13:13
Siste oppdatering: 14. mars 2019
24. mai 12:07
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 3:   Jergul

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling ut fra sjekkpunktet
Nr SNr Navn Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
ut
55 122 Linda Marie Monsen Vassdal 11/3 16:49 11/3 23:13 6h 24min 6
53 162 Jo Inge Fuglesteg 11/3 10:55 11/3 19:05 8h 10min 8
53 165 Erle Amalie Fuglesteg 11/3 10:55 11/3 19:05 8h 10min 6
52 167 Hans Petter Harangen 11/3 10:52 11/3 18:22 7h 30min 8
51 138 Laila Arvola 11/3 10:55 11/3 17:26 6h 31min 5
50 116 Thibaut Branquart 11/3 06:12 11/3 15:51 9h 39min 6
49 121 Walter Kunz 11/3 08:36 11/3 15:01 6h 25min 7
48 104 Richard Diset 11/3 07:28 11/3 14:56 7h 28min 6
47 114 Sanja Heikkila 11/3 05:23 11/3 13:29 8h 06min 7
46 152 Charlotte Nyheim Lambela 11/3 04:35 11/3 11:08 6h 33min 7
45 141 Yngve Opgård 11/3 04:22 11/3 11:02 6h 40min 6
44 105 Catherine Fontaine 11/3 03:22 11/3 10:47 7h 25min 7
43 111 Stein Erik Opdahl 11/3 04:48 11/3 10:43 5h 55min 7
42 119 Ole Johnny Holten 11/3 02:42 11/3 10:31 7h 49min 5
41 134 Mailin Jerijervi 11/3 03:25 11/3 09:42 6h 17min 7
40 101 Jim-Ove Pedersen 11/3 03:15 11/3 09:22 6h 07min 6
39 143 Monika Bøkestad 11/3 02:32 11/3 09:09 6h 37min 8
38 108 Oda Mortensen Ingstad 11/3 03:26 11/3 08:58 5h 32min 8
37 142 Michael Jeckel 11/3 02:42 11/3 08:56 6h 14min 8
36 140 Jan Kåre Heiberg 11/3 00:50 11/3 08:40 7h 50min 6
35 118 Heidi Johanne Havnås 11/3 03:05 11/3 08:31 5h 26min 7
34 166 Juho Ylipiessa 11/3 01:47 11/3 08:24 6h 37min 6
33 103 Mads Leiddal 11/3 01:52 11/3 08:05 6h 13min 7
32 112 Ole Wingren 10/3 21:58 11/3 07:51 9h 53min 7
31 159 Roger Fossøy 11/3 00:39 11/3 07:49 7h 10min 7
29 131 Børge Johansen 11/3 00:45 11/3 07:41 6h 56min 6
29 149 Ronny Wingren 10/3 22:14 11/3 07:41 9h 27min 8
28 129 Krister Höök 11/3 01:03 11/3 07:10 6h 07min 6
27 164 Kine Skaugen 11/3 02:54 11/3 07:05 4h 11min 7
26 109 Bjørnar Hansen Østigård 11/3 00:34 11/3 06:44 6h 10min 8
25 133 Matti Salmi 11/3 01:03 11/3 06:29 5h 26min 7
24 144 Julie Travadon Coutelier 10/3 23:55 11/3 06:22 6h 27min 8
23 145 Juha Hokka 11/3 00:23 11/3 06:14 5h 51min 7
22 154 Silje Máret Somby 11/3 00:23 11/3 05:53 5h 30min 6
21 115 Tuva Almås 11/3 00:31 11/3 05:40 5h 09min 8
20 151 Jonny Beier 10/3 23:08 11/3 05:34 6h 26min 6
19 153 Jimmy Pettersson 10/3 21:36 11/3 05:14 7h 38min 8
17 120 Johan Väisänen 10/3 22:44 11/3 05:11 6h 27min 8
17 128 Siri Elisabet Holmelid 11/3 00:20 11/3 05:11 4h 51min 8
16 135 Herlof Hammari 10/3 23:21 11/3 04:59 5h 38min 7
15 106 Svein Kårtvedt 10/3 23:23 11/3 04:57 5h 34min 7
14 169 Cato Bruvik 10/3 22:33 11/3 04:10 5h 37min 6
13 139 Christine Karijord 10/3 23:55 11/3 04:08 4h 13min 6
12 110 Raine Niemi 10/3 21:44 11/3 03:53 6h 09min 7
11 130 Britt-Johanne Rundhaug 10/3 22:18 11/3 03:36 5h 18min 6
10 125 Samuel Karlsson 10/3 23:10 11/3 03:11 4h 01min 8
9 147 Emma Lockhart 10/3 20:55 11/3 02:45 5h 50min 8
8 132 Maren Lindahl 10/3 21:46 11/3 02:35 4h 49min 7
7 150 Daniel Haagensen 10/3 22:19 11/3 02:14 3h 55min 8
6 124 Mina Skjøthaug Karlstrøm 10/3 20:54 11/3 01:40 4h 46min 7
5 168 Andrè Fjørtoft Bjørnstad 10/3 20:37 11/3 01:35 4h 58min 7
4 160 Bernt Henriksen 10/3 21:33 11/3 01:29 3h 56min 8
3 136 Arnt-Magnus Gamst 10/3 20:34 11/3 01:17 4h 43min 8
2 170 Hanna Lyrek 10/3 20:51 11/3 01:05 4h 14min 8
1 158 Harald Tunheim 10/3 20:32 11/3 00:44 4h 12min 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 78 km
2 Kautokeino 126 km
3 Jergul 100 km
4 Valjok 89 km
5 Karasjok 44 km
6 Jotka 83 km
7 Alta 49 km