Reload
FL500 2019
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 13:13
Siste oppdatering: 14. mars 2019
18. juni 02:25
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling ut fra sjekkpunktet
Nr SNr Navn Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
ut
1 168 Andrè Fjørtoft Bjørnstad 9/3 20:04 9/3 22:58 2h 54min 8
2 147 Emma Lockhart 9/3 20:05 9/3 22:59 2h 54min 8
3 141 Yngve Opgård 9/3 20:08 9/3 23:07 2h 59min 8
4 101 Jim-Ove Pedersen 9/3 19:23 9/3 23:16 3h 53min 8
5 107 Elisabeth Edland 9/3 19:14 9/3 23:20 4h 06min 8
6 149 Ronny Wingren 9/3 20:04 9/3 23:22 3h 18min 8
7 136 Arnt-Magnus Gamst 9/3 19:35 9/3 23:28 3h 53min 8
8 110 Raine Niemi 9/3 19:30 9/3 23:30 4h 00min 8
8 124 Mina Skjøthaug Karlstrøm 9/3 19:35 9/3 23:30 3h 55min 8
10 132 Maren Lindahl 9/3 19:48 9/3 23:35 3h 47min 8
11 153 Jimmy Pettersson 9/3 20:01 9/3 23:39 3h 38min 8
12 150 Daniel Haagensen 9/3 19:56 9/3 23:40 3h 44min 8
13 135 Herlof Hammari 9/3 20:10 9/3 23:47 3h 37min 8
14 120 Johan Väisänen 9/3 19:45 9/3 23:58 4h 13min 8
15 130 Britt-Johanne Rundhaug 9/3 19:58 10/3 00:00 4h 02min 8
16 158 Harald Tunheim 9/3 20:05 10/3 00:03 3h 58min 8
17 109 Bjørnar Hansen Østigård 9/3 19:56 10/3 00:05 4h 09min 8
18 151 Jonny Beier 9/3 20:05 10/3 00:07 4h 02min 8
18 131 Børge Johansen 9/3 20:08 10/3 00:07 3h 59min 8
20 160 Bernt Henriksen 9/3 20:13 10/3 00:08 3h 55min 8
21 129 Krister Höök 9/3 19:50 10/3 00:10 4h 20min 8
22 138 Laila Arvola 9/3 20:26 10/3 00:12 3h 46min 8
23 170 Hanna Lyrek 9/3 20:15 10/3 00:15 4h 00min 8
23 117 Philip Ross 9/3 19:52 10/3 00:15 4h 23min 8
25 140 Jan Kåre Heiberg 9/3 20:00 10/3 00:16 4h 16min 8
26 128 Siri Elisabet Holmelid 9/3 20:14 10/3 00:17 4h 03min 8
27 144 Julie Travadon Coutelier 9/3 20:11 10/3 00:18 4h 07min 8
28 169 Cato Bruvik 9/3 20:31 10/3 00:20 3h 49min 8
29 106 Svein Kårtvedt 9/3 19:34 10/3 00:25 4h 51min 8
30 145 Juha Hokka 9/3 20:30 10/3 00:28 3h 58min 8
30 112 Ole Wingren 9/3 19:42 10/3 00:28 4h 46min 8
32 146 Mikal Lanes 9/3 20:28 10/3 00:30 4h 02min 8
33 113 Åsmund Snortheim 9/3 20:16 10/3 00:31 4h 15min 8
34 159 Roger Fossøy 9/3 20:18 10/3 00:33 4h 15min 8
35 164 Kine Skaugen 9/3 20:33 10/3 00:34 4h 01min 8
36 126 Kari Thomassen 9/3 20:36 10/3 00:35 3h 59min 8
37 139 Christine Karijord 9/3 20:20 10/3 00:36 4h 16min 8
38 103 Mads Leiddal 9/3 20:29 10/3 00:37 4h 08min 8
39 108 Oda Mortensen Ingstad 9/3 20:20 10/3 00:38 4h 18min 8
40 148 Urho Ahomaa 9/3 20:29 10/3 00:39 4h 10min 8
41 134 Mailin Jerijervi 9/3 20:42 10/3 00:40 3h 58min 8
42 111 Stein Erik Opdahl 9/3 20:49 10/3 00:42 3h 53min 7
43 133 Matti Salmi 9/3 20:39 10/3 00:45 4h 06min 8
44 119 Ole Johnny Holten 9/3 20:15 10/3 00:48 4h 33min 8
45 115 Tuva Almås 9/3 20:03 10/3 00:50 4h 47min 8
46 125 Samuel Karlsson 9/3 19:46 10/3 00:52 5h 06min 8
46 105 Catherine Fontaine 9/3 20:25 10/3 00:52 4h 27min 8
48 166 Juho Ylipiessa 9/3 20:30 10/3 00:55 4h 25min 8
48 127 Magnus Helstrøm 9/3 19:55 10/3 00:55 5h 00min 8
50 163 Egil Eliassen 9/3 20:46 10/3 00:58 4h 12min 8
51 154 Silje Máret Somby 9/3 20:30 10/3 01:00 4h 30min 8
52 123 Dag Broch 9/3 20:02 10/3 01:02 5h 00min 8
53 121 Walter Kunz 9/3 20:29 10/3 01:05 4h 36min 7
54 142 Michael Jeckel 9/3 20:32 10/3 01:07 4h 35min 8
55 152 Charlotte Nyheim Lambela 9/3 20:41 10/3 01:13 4h 32min 8
56 104 Richard Diset 9/3 20:47 10/3 01:18 4h 31min 8
57 143 Monika Bøkestad 9/3 20:30 10/3 01:32 5h 02min 8
58 114 Sanja Heikkila 9/3 20:28 10/3 01:33 5h 05min 8
59 155 Trannois Guy 9/3 21:41 10/3 01:41 4h 00min 8
60 162 Jo Inge Fuglesteg 9/3 21:28 10/3 01:42 4h 14min 8
60 165 Erle Amalie Fuglesteg 9/3 21:28 10/3 01:42 4h 14min 8
62 118 Heidi Johanne Havnås 9/3 20:35 10/3 01:43 5h 08min 8
63 161 Anders Schanche 9/3 21:10 10/3 02:07 4h 57min 8
64 167 Hans Petter Harangen 9/3 22:41 10/3 02:24 3h 43min 8
65 116 Thibaut Branquart 9/3 20:38 10/3 02:34 5h 56min 8
66 122 Linda Marie Monsen Vassdal 9/3 20:54 10/3 02:48 5h 54min 8
67 157 Angela Wiatowski 9/3 23:14 10/3 03:05 3h 51min 7
68 102 Heinrich Lukk 10/3 00:14 10/3 06:48 6h 34min 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 78 km
2 Kautokeino 126 km
3 Jergul 100 km
4 Valjok 89 km
5 Karasjok 44 km
6 Jotka 83 km
7 Alta 49 km