Finnmarksløpet

Webshop

Deltakere

FL-junior har NM-status i langdistanse for juniorer og FL-1200 har NM-status i langdistanse åpen klasse.

Finnmarksløpet 2020 FL1200 (34)    FL600 (70)    FL Junior (12)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
2. Urho Ahomaa    Ivalo Finland FIN FL600 Rookie (1)
3. Matti Salmi    Nellim Finland FIN FL600 Veteran (3)
5. Antti Hokka    Kittilä Finland FIN FL600 Rookie
6. Sofia Berger    Nordreisa Norway NOR FL Junior Rookie (1)
8. Krister Höök    Tana Norway NOR FL600 Veteran (7)
9. Peter Kay-Kujawski    Ringwood Great Britain GBR FL600 Veteran (2)
10. Åse Østvold    Stange/Alta Norway NOR FL1200 Rookie (1)
11. Jo Jøldal    Kongsberg Norway NOR FL600 Rookie (6)
13. Ingrid Skålid Von Der Fehr Amundsen    Svelvik Norway NOR FL600 Rookie (1)
14. Øistein Sørensen    Kolsås Norway NOR FL600 Rookie
15. Petter Jahnsen    Tufsingdal Norway NOR FL1200 Veteran (5)
16. Kent-Gjøran Svendsen    Tromsdalen Sweden SWE FL600 Veteran (4)
17. Bernt Henriksen    Stabbursnes Norway NOR FL600 Veteran (2)
19. Bernhard Schuchert    Sassenberg Germany GER FL1200 Veteran (14)
20. Silje Máret Somby    Karasjok Norway NOR FL600 Veteran (2)
21. Cato Myhre    Melhus Norway NOR FL600 Rookie (1)
22. Tove Sørensen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (19)
23. Torkil Hansen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (4)
24. Silvia Furtwängler    Rauland Norway NOR FL1200 Rookie (2)
25. Silje Holmen Larsen    Nordreisa Norway NOR FL600 Veteran (4)
26. Tom Erik Langegård    Vikersund Norway NOR FL600 Rookie
27. Sølvi Monsen    Alta Norway NOR FL600 Veteran (5)
28. Raine Niemi    Asikkala Finland FIN FL600 Veteran (1)
29. Riku Setälä    Luosu Finland FIN FL600 Rookie (1)
30. Johan Väisänen    Kangos Sweden SWE FL600 Veteran (2)
31. Rebord Pascal    Ardon Swiss SWI FL600 Rookie
32. Inger-Marie Haaland    Rollag Norway NOR FL1200 Veteran (4)
34. Arnt-Magnus Gamst    Reisadalen Norway NOR FL600 Rookie (1)
35. Hanna Lyrek    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (5)
36. Daniel Juillaguet    Septmoncel France FRA FL600 Veteran (3)
37. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL600 Veteran (8)
38. Christine Karijord    Junkerdal/Bodø Norway NOR FL600 Veteran (4)
40. Gaynor Leeper    London England ENG FL600 Rookie (1)
41. Runar Terje Foslund    ALTA Norway NOR FL600 Rookie
42. Tomas Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL1200 Rookie (3)
44. Ole Johnny Holten    Alta Norway NOR FL1200 Rookie (1)
45. Trine Soleng Nedregård    Junkerdal Norway NOR FL600 Rookie (1)
46. Walter Kunz    Lidsjöberg Sweden SWE FL600 Veteran (2)
47. Grzegorz Linda    Łówcz Górny Poland POL FL600 Rookie (1)
48. Ben Voigt    Langfjordbotn Germany GER FL1200 Veteran (6)
49. Bernd Helmich    Alta Germany GER FL1200 Veteran (6)
50. Geir Wiik    Brandbu Norway NOR FL600 Veteran (9)
52. Roy-Åge Jensen Ugseth    Elvalandet Norway NOR FL1200 Veteran (7)
53. Sebastian Plur Nilssen    Brøttum Norway NOR FL1200 Rookie (1)
54. Inge Bugge Knudsen    Vestre Gausdal Norway NOR FL600 Rookie (1)
56. Daniel Haagensen    Tomter Norway NOR FL600 Veteran (2)
57. Siri Christine Fredriksen    Lismarka Norway NOR FL600 Rookie (1)
58. Marte Stensland Jørgensen    Alvdal Norway NOR FL1200 Rookie (2)
60. Steinar Kristensen    Alta/Jotka Norway NOR FL1200 Veteran (6)
61. Berit Seljestokken    Florø og Alta Norway NOR FL600 Veteran (5)
62. Arne Karlstrøm    Langfjordbotn Norway NOR FL1200 Veteran (21)
63. Richard Diset    Pothus Norway NOR FL600 Rookie (1)
64. Petter Karlsson    Slussfors Sweden SWE FL1200 Veteran (4)
65. Roger Fossøy    Alta Norway NOR FL600 Veteran (4)
66. Irene Furulund    Jøraholmen Norway NOR FL600 Rookie (1)
68. Ola Bromseth    Alta Norway NOR FL600 Rookie (1)
69. Ola Martinsen    Sørskogbygda Norway NOR FL1200 Veteran (1)
70. Nikolai Olsen    Hammerfest Norway NOR FL600 Rookie (1)
71. Marit Beate Kasin    Valdres, Notodden Norway NOR FL1200 Veteran (4)
72. Ralph Johannessen    Dagali Norway NOR FL1200 Veteran (8)
73. Yngve Opgård    Alta Norway NOR FL600 Veteran (5)
74. Heike Kontermann    Arvidsjaur Sweden SWE FL600 Veteran (3)
75. Mikael Sundström    Rovaniemi Finland FIN FL1200 Rookie (2)
76. Mikael Jutila    Pedersöre Finland FIN FL600 Veteran (10)
77. Lars-Terje Larsen    Gausdal Norway NOR FL600 Rookie (1)
78. Dan Ditlefsen    Gausdal Norway NOR FL1200 Rookie (1)
79. Sven-Erik Gullbekk    Bergvang i Asker Norway NOR FL1200 Veteran (4)
80. Kristian Walseth    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (8)
81. Terje Erik Loftsgård    Sundbolien Norway NOR FL600 Veteran (1)
82. Helene Strøm    ALTA Norway NOR FL600 Rookie (2)
83. Karin Bergbjørn    Skjomen Norway NOR FL600 Rookie (1)
84. Jan Kåre Heiberg    Gjøvik Norway NOR FL600 Veteran (3)
85. Malin Strid    Gargnäs Sweden SWE FL600 Rookie (1)
86. Toni Wachs    Meltaus Finland FIN FL1200 Rookie
87. Ronny Wingren    Socklot Finland FIN FL1200 Rookie (6)
88. Erik Martinez    Le Vernet France FRA FL600 Rookie (1)
89. Bjørn-Hugo Kristoffersen    Tana Norway NOR FL600 Veteran (6)
90. Harald Tunheim    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (22)
91. Samuel Karlsson    Alta Sweden SWE FL600 Rookie (1)
92. Emma Forsell    Skurdalen Norway NOR FL600 Veteran (2)
93. Lasse Austgarden    Melhus Norway NOR FL1200 Veteran (2)
95. Ove Grytbak    Røros Norway NOR FL600 Veteran (4)
97. Aron Andersson    Kiruna Sweden SWE FL600 Rookie (1)
98. Tarjei Eilefsen    Luksefjell Norway NOR FL600 Rookie (1)
99. Espen Burger    Svanvik norwegen Norway NOR FL Junior Rookie (1)
100. Isabell Baumann    Hurdal Norway NOR FL600 Rookie (1)
101. Ben Marsden    Oxford England ENG FL600 Veteran (2)
102. Per Weddegjerde    Sunnmøre Norway NOR FL600 Veteran (10)
103. Michael Hess    Düren Germany GER FL600 Veteran (2)
105. Elaine Brown    Alta Norway NOR FL600 Rookie (1)
108. Andreas Ziltener    Vorderthal Swiss SWI FL600 Rookie
109. Tommy Theodorsen    Straumsbukta Norway NOR FL1200 Rookie (5)
110. Ronja Persson    Gäddede Sweden SWE FL Junior Veteran (3)
111. Jørn Johannessen    Mellanstrõm Norway NOR FL600 Veteran (1)
112. Jon Olav Borgebund    Råde Norway NOR FL1200 Veteran (2)
113. Heidi Johanne Havnås    NORD-TORPA Norway NOR FL600 Rookie (1)
115. Jacobine Langstein    Tomrefjord Norway NOR FL600 Rookie (1)
116. Lionel Clauser    Pohjasperä Finland FIN FL600 Rookie (1)
117. Bente Sofie Alhaug    Oslo Norway NOR FL600 Rookie (1)
118. John Øivind Selmer    Porsgrunn Norway NOR FL600 Veteran (16)
119. Thomas Rosencrantz    Altajärvi Swiss SWI FL1200 Veteran (11)
121. Siri Elisabet Holmelid    Leirsund Norway NOR FL1200 Rookie (1)
122. Abner Østigård    ISFJORDEN Norway NOR FL Junior Rookie (1)
123. Mia Aurora Alm    Røkland Norway NOR FL Junior Rookie (1)
124. Live Susanna Fuglesteg    Målselv Norway NOR FL Junior Rookie (1)
125. Klara Fjellborg    Poikkijärvi Sweden SWE FL Junior Veteran (3)
126. Mathias Bergmo    Nordreisa Norway NOR FL Junior Veteran (2)
127. Mina Hykkerud    ALTA Norway NOR FL Junior Rookie (1)
128. Eirik Lindstad    Lillehammer Norway NOR FL Junior Rookie (1)
129. Ida Krempig    Alta Norway NOR FL Junior Veteran (2)
130. Amely Lou Inauen    Grimsbu Norway NOR FL Junior Rookie (1)
131. Amund Rognes Kokkvoll    Røros Norway NOR FL600 Veteran (2)
132. Ole Morten Borgersen    Skien Norway NOR FL600 Rookie (1)
133. Niklas Rogne    Røros Norway NOR FL600 Veteran (4)
134. Magne Storstein    Reisadalen Norway NOR FL600 Veteran (6)
135. Kristoffer Halvorsen    Langhus Norway NOR FL1200 Veteran (1)

Antall deltakere:  116      (60 veteraner, 56 rookies)

Finland 10
Norway 83
Great Britain 1
Sweden 10
Germany 4
Swiss 3
France 2
England 2
Poland 1